Sayfa 37/963 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 289 - 296 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Yabancı elinde ki tüm malı çıkmayacaktır 43 milyon lot kolay değil zaten ortalamaları 0.9 dolar en fazla 4.20 ye düşer ordan tekrar şahlanır tabi endekste ters birşey olmazsa

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by acer Yazıyı Oku
    Hiçte öyle bir görüntü yok. Tahta yapıcı yabancının mal çıktığını biliyor. Iyi okuyun lütfen yabancı alıcı olmadan elimdeki malı uygun fiyattan satması mümküm değil. Ha her fiyata satarım derse o başka. Ama bakıyorsunızki yabancı yukarı çekerek alıcı yaratmıyor. Aksine tahta yapıcı bu seviyelerde makul kontrolü miktarlarda alış girip bile bile yabancının sattığı malları alıyor. Yoksa bu satıcıya ortamda hiç bir küçük yatırımcı aldanıp mal alma cesareti gösteremez. Onun için satanın malını itinayla alıyorlar. Bu satışlar bittiğinde malı alan gereğini yapacaktı. Hatırlarsanız kozaa da bu yükseliş öncesi ciddi yabancı satışı vardı. Ne zaman yabancı fonlar elinde son mallarınıda verince kozaa da yukarı hareket başladı ve çıkış o çıkış. Şimdi aynı durum Ipekde oluyor. Kağıt son desteklerinde sabretmek lazım diye düşünüyorum. YTD

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani Acer Hoca?

3. Yabancıların mal çıkarması pek iyi değil..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

4. Bu cikarma aldatma olmasin

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tekfende de yabancı 6 dan 3 tl ye kadar delı gıbı mal çıkmıştı

Sonrası malummmm

Burda da inş benzer olur

6.  Alıntı Originally Posted by ParrOk Yazıyı Oku
    Yani Acer Hoca?
    1 OCAK 2018 kapıda. Bu hareketler boşuna değil. Bence bilanço satın alma hareketleri yakında. Ayrıca 7 lerden satılana mallar bu tür algı planlarıyla geri alınacaktır. Boş verin bunları. Yani yabancı 2-3 Milyon mal sattı diye her şey bittimi. Ipek 1-2 aydır düşüyor. Madem yabancı satıyorduda 2 aydır elindeki malları niye satmadı. Algı yaratarak sattıklarını geri alıyorlar. Hiç kimse kimin hangi malı kimden aldığını veya kime verdiğini anlayamaz. Bu takaslarında hepsi bir düzen içerisinde gerçekleşiyor. Yabancı satıyor yerli alıyor görüntüsü ne derece doğru bilinmez. Herkes malını sonucuna odaklanmalı bence. Maçın 2.devresi oynanıyor. Ipek ilk yarı 7 leri gördü ve maçı önde götürüyor. Maçın sonunada az kaldı. İnşaallah sonuçta galibiyet gelecek. Herkes Ipek firmasının önceki faaliyetlerini tekrardan bir gözden geçirsin. Ortaklık ve mali yapısını tekrar bir hatırlasın. Son dönemde ki ruhsat gelişmelerini de göz önüne koysun. Satılacağınıda unutmasın. O zaman bu hareketler bence boşuna değil. Neyi son günler de yabancı satıyormuş. Hah ha madem satacaktıda bu zamanımı bekledi. Işin sonunda. Ulan Herkes bu zamanı bekliyor. Hisse satmak bu zamanda yapılacak işmi. Bana garip geliyor. Ortada olumsuz bir şeymi var. Neyse bu benim değerlendirmem. Kimseye örnek olsun diye yazmadım. Beni bağlar. YTD.

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tşk acer .

8. Kuru dediğin ağaç bahar gelir çiçek açar

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 37/963 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •