Special Days Image
Sayfa 132/963 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

normalde bu pastaya hisse -3 yapmaz.para çıkışı bile yok..kozal etkiliyor.birde piyasa kötü,haber kaynaklı durumlar var..
    pasta böyle oldukça iyi günde düştüğünden fazla çıkar..önceki mesajımda döçe takasta 8,5 milyon lot toplamış 1 haftada..5,65-70 arası ortalamayla..5,63 hisse fiyatı..satan varmı yok..zevkine bu fiyattan 8,5 milyon almadı heralde.

en önemlisi dogru zaman.

2.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    normalde bu pastaya hisse -3 yapmaz.para çıkışı bile yok..kozal etkiliyor.birde piyasa kötü,haber kaynaklı durumlar var..
    pasta böyle oldukça iyi günde düştüğünden fazla çıkar..önceki mesajımda döçe takasta 8,5 milyon lot toplamış 1 haftada..5,65-70 arası ortalamayla..5,63 hisse fiyatı..satan varmı yok..zevkine bu fiyattan 8,5 milyon almadı heralde.

80 le 65 arası boş... toplam işlem hacminde devede kulak bile değil...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir... Zaten kendime faydam yok...

3.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku

Sevgili kaygan seni thyao topigindende takip ediyordum. O zamanlar thyao 5.5-6 tl iken a1 kapital hergun tahtayi baskiliyordu ve sen o zaman a1 kapitale saydiriyodun. Zaman seni hakli cikardi abicim ve thyao nerdeyse uce katladi.O zaman thyden iyi para kazanmistim. Insallah burdada iyi kazaniriz. Iyi haftasonlari.

4. Hacimli hacimsiz düşmüş pek bir önemi yok para tekniği herzaman bozar.Beklenti olsa bu fiyata vermezler..Veriyorlarsa vardır bı bildikleri.Ben dahada düşecek kanattindeyim.Borsa belirsizliği sevmiyor.

5. Belirsizlik yok ki. Afrin verildi. Rusya da bize terk ediyor. Gidecez alacaz. Zaten arada derede kalmış. Ancak abd üst diğer taraf benim gelme diyor.
    Zorlu gurubu ile bu guruba yabancı ilgisi var. Az çok takip edilirse görülür. Bu grubun hisselerinin sermaye yapıları incelendiğinde kim icracı kim sermeyadar net görülür. Kısa da düşer düşmez bilemem. Ama BENCE güneşli günler var.

Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Hacimli hacimsiz düşmüş pek bir önemi yok para tekniği herzaman bozar.Beklenti olsa bu fiyata vermezler..Veriyorlarsa vardır bı bildikleri.Ben dahada düşecek kanattindeyim.Borsa belirsizliği sevmiyor.
    anele elektrikte kötülemeyi bıraktın sıra burdamı

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    anele elektrikte kötülemeyi bıraktın sıra burdamı
    Cinali kardes pazartesi anlarsın..Ben hiç bir zaman nedensiz bir hisseyi kötülemedim.Mal dağıtıldı artık savaş ekonomisi borsada olumsuz hava yaratacak.Hadi eyvallah.

Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Cinali kardes pazartesi anlarsın..Ben hiç bir zaman nedensiz bir hisseyi kötülemedim.Mal dağıtıldı artık savaş ekonomisi borsada olumsuz hava yaratacak.Hadi eyvallah.
    kardeş savaş ülkeler arasında olur biz kimle savaşıyoruz.
    ayrıca bu operasyon borsada beklenendi.kaç defa satılacak
    çok hafif düşüş olur sonra toparlar öngörüm var siz farklı düşünebilirsiniz
    sağlıkla kalın aneleyi kaçırdın bari bunda p.tesi biraz bulunsun derim
    karar ve kar zarar sizin

Sayfa 132/963 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz