Sayfa 69/963 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 545 - 552 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    5.22 düşeni kuracak beklentisiyle giriş yaptım. Daha kıramadı. Bakalım gün içi önemli.
    5.22 den alınan kağıtlar Ve 5.15 den alınanlar 5.22 den verildi. Maalesef Düşen kırılamadı. Kağıt hala Sat veriyor. Yarın negatif açılış bekliyorum. Daha sonra endekse ve diğer kardeşlere göre hareket gözleyeceğiz. Güzel bir haber gelmesi gerek. Günlük alsatlar şimdilik daha güvenli. Düşeni kırarsa kağıtla rahat uyunur. Bol kazançlar

2. Size zahmet sat veren indikatör leri paylaşır mısın ?

3. Sıcağı sıcağına bir pasta atabilecek varmı...tşk

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarın hissenin daha iyi olacağını düşünüyorum.5.29 da bir direnç olduğunu söyledi aracı kurumumuz ve bugün çok güzel bir yerden hem satış yaptık hem de 5.14 den yerine koyduk.Iyi şeyler düşünün iyi olsun.Evrene pozitif enerjinizi gönderin ki o da size daha fazlasını geri göndersin.Benim aracı kurumum Allah onlardan razı olsun.Bugün hem ipekte lot artırdık hem de saat 3 40 gibi bana 15.41 den NETAŞ aldırdı.Dediğim gibi iyi aracı kurum kazancın yarısı demek.Güzel kalın.

5.  Alıntı Originally Posted by necdet kara Yazıyı Oku
    Gerçekçi olmak gerek gerekirse tablo her şeyi anlatıyor. TEK BAŞINA RSI indikatörü dahi yetiyor zaten. Yükseltilip mal dağıtılmaya devam ediliyor. Yarın olunca göreceğiz. Hala sat. Bol kazançlar

6. Günü aritmetik ortalamasında kapattı. Koza ise ortalama altında kapadı
    Bugün sanki ayrıştı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    5.22 den alınan kağıtlar Ve 5.15 den alınanlar 5.22 den verildi. Maalesef Düşen kırılamadı. Kağıt hala Sat veriyor. Yarın negatif açılış bekliyorum. Daha sonra endekse ve diğer kardeşlere göre hareket gözleyeceğiz. Güzel bir haber gelmesi gerek. Günlük alsatlar şimdilik daha güvenli. Düşeni kırarsa kağıtla rahat uyunur. Bol kazançlar
    Duseni kıramama durumunu grafik ile atar mısınız?

Sayfa 69/963 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •