Sayfa 168/963 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Pazartesi tavan olurmu

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by onerballioglu Yazıyı Oku
    Pazartesi tavan olurmu

Acikci varsa neden olmasin
    Sirket belirsizlik ortamindan cikti
    Gelecek icin beklenti var ama benim tercihim kozaa dir
    Yt.tv.degildir

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Acikci varsa neden olmasin
    Sirket belirsizlik ortamindan cikti
    Gelecek icin beklenti var ama benim tercihim kozaa dir
    Yt.tv.degildir
    Bence de kozaa ve kozal ipek zurnanın son deliği

4.  Alıntı Originally Posted by esrarengiz20 Yazıyı Oku
    2018 in sonunda 30 ve 40 arası görmezse ben bişey bilmiyorum☺

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Şirketin değerini tahmin ediyor ve çok da atıyor sayılmaz.Bugün satışa çıksa en az 1 milyar dolar eder.Alan kuruluşun biraz masraf edip cilalaması durumunda arkadaşın yazdığı rakamlar hayal olmaz.
    sayın arkadaslar siz ne içtiniz bende aynısından istiyorum...

tamam hepimiz ıyı düşüncelere sahipiz

ama sizin bu sözünüz üzerine birileri evini arabasını satıp alır ve zarar ederse bu vebali kaldırabılırmısiniz......

Bu hissede devlet denetimi ve baskisi ile feto etkisi son buldumu. Aranizda misafirim.

Alıntı Originally Posted by kazim28 Yazıyı Oku
    sayın arkadaslar siz ne içtiniz bende aynısından istiyorum...

tamam hepimiz ıyı düşüncelere sahipiz

ama sizin bu sözünüz üzerine birileri evini arabasını satıp alır ve zarar ederse bu vebali kaldırabılırmısiniz......
    Kısa vade de özellikle son bilançolara kadar ters hareketler olabileceği her daim mümkün.spec bu ne yapacağı belli olmaz.bizim mutluluğumuz orta ve uzun vade de ortaklar..kısa vadeciler ve foruma yeni gelip pazartesi kaç olur,tavan olurmucular dikkat etsin bu kadar basit değil bu işler.. Biz 6 aydır neler çektik..ytd

Lenovo A3500-H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Kısa vade de özellikle son bilançolara kadar ters hareketler olabileceği her daim mümkün.spec bu ne yapacağı belli olmaz.bizim mutluluğumuz orta ve uzun vade de ortaklar..kısa vadeciler ve foruma yeni gelip pazartesi kaç olur,tavan olurmucular dikkat etsin bu kadar basit değil bu işler.. Biz 6 aydır neler çektik..ytd

Lenovo A3500-H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben yeni almadim bu hisseyi babayiğit koalisyon cikan secimden beri alip satarim bu mereti ama yazmam foruma 3.07 den alip 90 kuruslarda yakalanadigimda olmuştur 6 aymis bu kagittasin benim sahsi gorusum pazartesi tavana yakin acip tavan kapatmasi grup hisselerinin kimseyide baglamasin bu yazim kimse evini arabasini satip borsayada bulasmasin aman diyim

8.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Altın nokta 2015 bilançonun gelmesiydi..çok şükür geldi..
    Diger altın nokta fkk nickli şahsın %70 mal kaçırma var mesajları 3 hafli olup olmadığıydı..3 harfli olduğu ortaya çıktı..
    Bilançonun gelmesi ve kar gözükmesi kafadaki tüm soru işaretlerini bana göre giderdi..bundan sonra önümüz açık inşallah..sabreddik karşılığını alıcaz..sırası ile sıradaki bilançolar açıklanacak..sonra mahkeme son kararıni verecek devlete devrine ve en son da şirketin satış veya varlık fonuna devredilecekse süreci başlayacak..bu arada 142 ruhsat ve yeni başvurular süreçler işleyecek inşallah..sahipsizlik korkuları boşa çıktı..birileri gerçekten çalışıyormuş..bilançonun gelmesi sert yükseliş anlamına gelmiyor ama bizim fiyatlar zaten dipteydi..hayırlar olsun pazartesi inşallah

SM-J200F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fkk ve 3 harfli olayını anlamadım.

Sayfa 168/963 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •