Sayfa 539/963 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Arkadaşım defalarca yazdık.. ipeke ve kozaa hareketleri böyle aralarındaki fiyat farkı nezaman açılır nezaman kapanır.. bunlar geçmiş grafiklerde de kabak gibi ortada.. halen daha kozaa gidiyor ipeke nal topluyor yorumları yapmanin ne anlamı var. . Gereksiz stres oluyor okuyanlar için.. ben 2 gün önce yukselis anlarında hiç yapmayacağım şeyi yapıp 10 kademe kar edeyim diye kozaa yı sattım o anda yükseldi.. 5-6 gün önce ipeke sadece bir gün kozaa dan fazla yukseldi ve fiyatta uygun olduğu için ipeke aldım ama hata yaptım.. o gün tekrarlamadı. . İlk firsatta tekrar kozaa ya geçeceğim ta ki kozaa tepesine yaklaşmaya başlayıncaya kadar.. sistem boyle kağıtlarin yapısı bu.. benim yaptigim ipeke nin degil benim suçumdu..hergün %2 artı kaçırdım.. ya bekleyeceksin eger ki bu büyük yükselişse elbet tepeye doğru farrk kapanacak ya da uygun yerden kozaa ya geçip ipeke ye tekrarr geçiş icin sabirla bekleyeceksin.. ben bir öncekinde bunu başardım..her iksinde de paniğe gerek yok. Analizcilerin stoplarına uy yeter.. değerli ortağım..
    sanirim ipekenin sert bir yukselis yapmasini ve kozaaya gecmeyi dusunuyorsun. Benim de niyetim o ama goruyorsun. O firsati vermiyor...

2.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    makastan ve makasin kapanacagini; bu adi kagidin sert yukari yapacagini iddi eden arkadaslara bir soru sormak isti�orum. Gecmistede benzer hareketleri yapti mi yukselis zamanlarinda? hatirlayan var mi
    Kardeşim normal bir borsa takip programını aç bak.
    Bu kadarını da yapın.

Hayırlı bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Bittcozal Yazıyı Oku
    Kardeşim normal bir borsa takip programını aç bak.
    Bu kadarını da yapın.

Hayırlı bol kazançlar.

iki kagit arasindaki iliskiye farkli zaman araliklari icin pek tabiki baktim. Ama gunluk bazda su yukarida cikarken takip etmeme ama asagi inerken kozayii takip etme olayini kastetmistim. Beni asil sinirlendiren burasi. Yoksa borsanin geneline gore kagida kimse bisey diyemez. Endeks eksi 3 dusmus bu eksi 1 e yakin.

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    dostum bu tepe neresi peki soylersen biz de biliriz? Ayrica kozaa olmus 7.2 ee di�yoruz ki bunlar hep yukselecek mi? Kozaaya hala gecmeyi ve tepeye kadar elinde tutmayi dusunuyorsan kozaanin hala cikacagini ve ipeke n�inde bir sure farki kapatmadan arkadan gelecegini dusunuyorsun dogru mu anladim? daha onceki yorumlarinda yanlis hatirlamiyorsam 2 lira fark demistin. Su anda neredeyse 2 lira fark var.
    Dostum bunlarin hicbiri benim fikrim degil.. gecmis rakkamlar ve gelecek hateketlerin hep beraber analizi..hepsi grafiklerde rakkamlarda var.. sana tavsiyem kozalak forumların geçmiş hareketleri hakkinda anladığım kadarı ile bilgin ve fikrin yok..sana tavsiyem bir önceki ve iki önceki tepelerini grafiklerden bul.. sonra forumlarindan o yukselişlerinden önceki ve sonraki 20 günluk postlarını oku.. üst üste bindirilmiş grafiklerini hareketlerini iyice incele. . Bunları yapmak gerek.. kozaa forumunu daha çok takip et.. fikir sahibi ol.. yandık bittik edebiyatı hem seni hem okuyanları yanlış yönlendirir..

5. gelmedimi artık zamanın.

6.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Dostum bunlarin hicbiri benim fikrim degil.. gecmis rakkamlar ve gelecek hateketlerin hep beraber analizi..hepsi grafiklerde rakkamlarda var.. sana tavsiyem kozalak forumların geçmiş hareketleri hakkinda anladığım kadarı ile bilgin ve fikrin yok..sana tavsiyem bir önceki ve iki önceki tepelerini grafiklerden bul.. sonra forumlarindan o yukselişlerinden önceki ve sonraki 20 günluk postlarını oku.. üst üste bindirilmiş grafiklerini hareketlerini iyice incele. . Bunları yapmak gerek.. kozaa forumunu daha çok takip et.. fikir sahibi ol.. yandık bittik edebiyatı hem seni hem okuyanları yanlış yönlendirir..

eyvallah. benim de ricam burada cok fazla umut pompalanmamasi. Bunu diger kagitlarda da gorduk. Bir de pasta paylasacak kimse yok. Forum sadece kozaa ile iliskisi uzerinden donuyor...

7. Bu hisse yarın 4 .xx lere düşücek .. kimse girmesin bu hisseye . Size böyle yakışır. . Şurada denizkiraz beyi dinleseniz yeter zaten birde koza kozal ipek ilişkisini bilmek gerekli tabi

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    makastan ve makasin kapanacagini; bu adi kagidin sert yukari yapacagini iddi eden arkadaslara bir soru sormak isti�orum. Gecmistede benzer hareketleri yapti mi yukselis zamanlarinda? hatirlayan var mi
    En yüksek koza ile ipek arasında 2.25 fark oldu ,sonra ipek kozaayi geçti 2 gün 8.5 leri gördü.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 539/963 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •