Sayfa 242/924 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ne bu şimdi kapanışa bak endekste meltem esme bunda fırtına kopuyor.endekste güneş açşa bunun başına güneş geçiyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    zıpzıp bir şeyi 40 kere söylersen olurmuş bizde sana düşünce gücüyle destek verelim de 5 tl ye gitsin.
    Bilmiyorum arkadaş, bu kagidin hizli bir yukari hareket olucak bekliyorum fakat bunun zamanlamasini bilmiyoruz, vatandas cok zararda bu kagit yeteri kadar toplanamiyor saniyorum, onun icin de biraz zaman verilmez...Fakat şu da var,spek in yeteri kadar toplamasi zor gorunuyor, zararda olan cok satis gelmiyor, bence biraz yukariya cekip denemeli.Ben izliuorum ama 4.68 i gecip ustlere oturmadan bulasmam.ytd.

3. Bilanço vs hikaye. Niyet götürmekse zarar eden birçok hisse gittikçe gidiyor.

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Bilanço vs hikaye. Niyet götürmekse zarar eden birçok hisse gittikçe gidiyor.

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    götürmek istenmiyor fazla kafa yormaya gerek yok...dediğinize katılıyorum...hisse çok dağınık gerçek alıcı yok...

5. https://www.google.com.tr/amp/www.pa...cak-21388/amp/
    Hektaş devletten destek alıyor.Bizimkiler derin uykuda.uyuyun uyuyun

6.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    https://www.google.com.tr/amp/www.pa...cak-21388/amp/
    Hektaş devletten destek alıyor.Bizimkiler derin uykuda.uyuyun uyuyun

bugün ibo konuştu ama hisse yine takmadı..yapacak birşey yok kumar hisseleri gibi hareket etmesini bekleyeceğiz...yatırımlık hisse olmaktan çıktı...çok çok küçük şirketler gübretaştan daha iyi kar açıklıyor...2 devasa fabrika ortada kar yok....bu kafayla bu şirketten hiçbirşey olmaz...

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bugün ibo konuştu ama hisse yine takmadı..yapacak birşey yok kumar hisseleri gibi hareket etmesini bekleyeceğiz...yatırımlık hisse olmaktan çıktı...çok çok küçük şirketler gübretaştan daha iyi kar açıklıyor...2 devasa fabrika ortada kar yok....bu kafayla bu şirketten hiçbirşey olmaz...
    Ortak bugün ibrahim yumaklı konuştu matrikse haber düştü ve hemen ardından 4.44 e kadar yükselttiler yeni sazan avlamak için sonrasi malum. Kaç kere elim gitti satmak için düşeceğini bildiğim halde satmadım.
    Bu adama hiç güvenim kalmadı artık.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak bugün ibrahim yumaklı konuştu matrikse haber düştü ve hemen ardından 4.44 e kadar yükselttiler yeni sazan avlamak için sonrasi malum. Kaç kere elim gitti satmak için düşeceğini bildiğim halde satmadım.
    Bu adama hiç güvenim kalmadı artık.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    son 3 yıl hektas 5 kat artmış gubrf ekside hala....bilmiyorum ortak çok sıktı sabrediyoruz ama kendimi zor tutuyorum....2017 yılını rekorla kapattık diyorlar.....3,48 milyar ciro 33 milyon kar ile.....hektaş 250 milyon ciro 49 milyon net kar açıkladı....acaba hangisi rekor kırmış....küfür serbest olsa diyecek çok şey var ama işte burası yeri değil....çıkmaya çıkamıyoruz satmaya satamıyoruz kalmışız sıkıntıya....tek sevindiğim tabelada eksi net kar yazmaması....işler düzeliyor ama vizyonsuz yöneticiler olması sıkıntı...yatırım teşvik şirketleri arasında gubrf niye yok bunu bir açıklasa yönetim....

Sayfa 242/924 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •