Sayfa 419/924 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ohooo oo gubre tayfası çoktan zil takmış... Yaw arkadaş ne kadar açız yükselişlere..hafif bir yeşillikte kendimizden geçiyoruz havalanıp uçuyoruz..
    Uzun soluklu çıkışlar yüklü yüklü ve devamlı alımlar gerektirir..
    Trader5858 hisse toplandı diyor ben göremiyorum hangi aracı kurum toplamış... Ne zaman toplamış hisse 3 yıldır düşüyor toplanan hisse dibin dibine mi gider?
    Bence hemen gaza gelmeyin bi bakmışsın bugün artı yarın eksi...

E5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karamsar olmak istemem ortak bende sana katılıyorum geçen hafta 3.42 ye üzülürken 3./6 ya seviniyoruz şahsen ben sevinmem de

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ohooo oo gubre tayfası çoktan zil takmış... Yaw arkadaş ne kadar açız yükselişlere..hafif bir yeşillikte kendimizden geçiyoruz havalanıp uçuyoruz..
    Uzun soluklu çıkışlar yüklü yüklü ve devamlı alımlar gerektirir..
    Trader5858 hisse toplandı diyor ben göremiyorum hangi aracı kurum toplamış... Ne zaman toplamış hisse 3 yıldır düşüyor toplanan hisse dibin dibine mi gider?
    Bence hemen gaza gelmeyin bi bakmışsın bugün artı yarın eksi...

E5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben toplandı diye simdi demiyorum ,20 gün önce den beri diyorum, takasa bakınca dağınık görünüyor olabilir, ama ben yine diyorum hisse toplu, sadece yuksek maliyetlilerden mali alamadılar, ben bu filmi ayende gördüm, yatasta gördüm,ayni film çevrildi, hareketleri çok benzer, onları da aldım ama duramayıp sattım cunki ayni bunun gibi hergun düşürdüler, sürekli düşen hisse görünümü verdiler ve milletten mali alınca bir anda hergun yükseldi aha bugün son düşer derken 10 kat arttılar bende satıp ardından baka kaldim, bunda aynı şeyi yapmayacağım,sabırla ne kadar sürerse sürsün bekleyeceğim. Benim inancım tam , egerki hala inanmayan varsa xxtrader gibi satar kurtulur ne diyeyim, hem hisse umudu olmayıp hemde tutmakda ayrı bir olay oda.

3. 7-8lerden 3 e düştü.. daha nereye düşecek acaba? Yüzde 3 bugün aldı ya.. ben tanıyosam yarın herkes yeşilken bu kırmızı çıkar piyasaya.. dont panic after pandik modeli bu.. heyecana gerek yok.. nebir haber nebir selam var... beklemeye devam.. 4 yıldır yaptığımız gibi..
    Bakalım görelim...

4.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    7-8lerden 3 e düştü.. daha nereye düşecek acaba? Yüzde 3 bugün aldı ya.. ben tanıyosam yarın herkes yeşilken bu kırmızı çıkar piyasaya.. dont panic after pandik modeli bu.. heyecana gerek yok.. nebir haber nebir selam var... beklemeye devam.. 4 yıldır yaptığımız gibi..
    Bakalım görelim...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yarin 3,20 altına inerse söz 4 bin lot alırım destek,sizde bir el atinda kaldıralım beyler madem.

6.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    7-8lerden 3 e düştü.. daha nereye düşecek acaba? Yüzde 3 bugün aldı ya.. ben tanıyosam yarın herkes yeşilken bu kırmızı çıkar piyasaya.. dont panic after pandik modeli bu.. heyecana gerek yok.. nebir haber nebir selam var... beklemeye devam.. 4 yıldır yaptığımız gibi..
    Bakalım görelim...
    Bukadar sene bekleyip busaatten sonra satmak kanımca yanlış olacak mecburen beklicez ne badireler atlattık satmadık daha düşeceği yer kalmadı düşsede en fazla2.6 olur zaren şerbetliyiz düşersede sorun yok yeterki tez toparlasın

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    ben toplandı diye simdi demiyorum ,20 gün önce den beri diyorum, takasa bakınca dağınık görünüyor olabilir, ama ben yine diyorum hisse toplu, sadece yuksek maliyetlilerden mali alamadılar, ben bu filmi ayende gördüm, yatasta gördüm,ayni film çevrildi, hareketleri çok benzer, onları da aldım ama duramayıp sattım cunki ayni bunun gibi hergun düşürdüler, sürekli düşen hisse görünümü verdiler ve milletten mali alınca bir anda hergun yükseldi aha bugün son düşer derken 10 kat arttılar bende satıp ardından baka kaldim, bunda aynı şeyi yapmayacağım,sabırla ne kadar sürerse sürsün bekleyeceğim. Benim inancım tam , egerki hala inanmayan varsa xxtrader gibi satar kurtulur ne diyeyim, hem hisse umudu olmayıp hemde tutmakda ayrı bir olay oda.
    Ona buna bakarak şu hissede şöyleydi öbüründe böyleydi bu doğru olmaz... Sonuçta her koyun kendi bacağından asılır... Zaten borsada yapılan en büyük yanlış başka hisselerle kıyaslayıp alım satım kararı vermektir...
    Madem çıkarken kıyaslıyordun düşerken niye kıyaslamadın... Gübrf gibi sürekli düşen hisseler vardı madem neden satıp çıkmadın...!!!
    İnanmayan satar ne demek herkes senin gibi düşünmek zorunda mı?
    Maliyetler yüksek kimse parayı sokakta bulmadı tabiki umudumuz var ama hayalperest de değiliz...
    9 dan 3 e düşmüş hisse 5 e bile çıksa kazandırmış sayılmaz... 6-7-8 maliyetler varken.....
    Lütfen kimseyi yanıltmayalım herkes hayalini içinde yaşasın... Hisse 3 lerde gezerken 6 ayda 3 kat çıkacak demek deli saçmasından başka birşey değil...

8.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ona buna bakarak şu hissede şöyleydi öbüründe böyleydi bu doğru olmaz... Sonuçta her koyun kendi bacağından asılır... Zaten borsada yapılan en büyük yanlış başka hisselerle kıyaslayıp alım satım kararı vermektir...
    Madem çıkarken kıyaslıyordun düşerken niye kıyaslamadın... Gübrf gibi sürekli düşen hisseler vardı madem neden satıp çıkmadın...!!!
    İnanmayan satar ne demek herkes senin gibi düşünmek zorunda mı?
    Maliyetler yüksek kimse parayı sokakta bulmadı tabiki umudumuz var ama hayalperest de değiliz...
    9 dan 3 e düşmüş hisse 5 e bile çıksa kazandırmış sayılmaz... 6-7-8 maliyetler varken.....
    Lütfen kimseyi yanıltmayalım herkes hayalini içinde yaşasın... Hisse 3 lerde gezerken 6 ayda 3 kat çıkacak demek deli saçmasından başka birşey değil...
    egerki görmek istemiyorsan engellersin görmezsin, ayrıca yine diyorum hisse 15 lere gidecek benim fikrim. Hadi ben sacmaladim be uyanık senin ne işin var burda, Çok akilli isen git başka yerde oyna, üslubuna dikkat et yazarken, ben sana sacmaladin falan demedim, sadece öngörü veya bildiğim duyduğum bir şey var, burda ancak bu kadarını yazdım, saçmalayarak yazmadım, kıyasa gelince onlar bir örnekti, galiba zararını düşününce birde oruç basa vurunca sen hic SAÇMALAMADAN yazmışsın,

Sayfa 419/924 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •