Sayfa 506/924 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Senelerfir kan ağlattı zaten diplerde bir yükselişle coşku tavan yapmış demekki yine millete malı yıkscaklar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Senelerfir kan ağlattı zaten diplerde bir yükselişle coşku tavan yapmış demekki yine millete malı yıkscaklar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    alışlar sağlam haber yok....haber arkasından gelirse size gün doğdu ekrem bey....bilemiyorsun ki bilançoda külli zararda olabilir mal yıkmak için yapıyor olabilirler yada gerçekten bilanço düzeldi bu satın alınıyor.....ben ikinci olasılığın fazla olduğunu düşünüyorum ama tabi ki bir olasılık.....kenardan izliyorum şimdilik.....kurun düşmesi bilançoda daha az zarar olacak bunun fiyatlamasıda olabilir.... size bol şans ekrem bey...

3. Dün son 1 yıl içinde ki en yüksek işlem hacmini yaptı.. Hacim de bugün, dünü de geride bırakacak gibi görünüyor. Bu alımlar boş değildir lakin bir iki sefer artan volatilite ile aşağı yukarı sert hareketlere hazırlıklı olmak lazım.. bununla beraber gene de haftalık da ve aylık da hala ayı piyasasında olduğunu da unutmamak gerekir...
    Son düzenleme : oscar77; 18-10-2018 saat: 13:51.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. İlk seans kapanışı zurnanın zırt dediği yerde geldi... Bekleyelim.... Görelim........

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    alışlar sağlam haber yok....haber arkasından gelirse size gün doğdu ekrem bey....bilemiyorsun ki bilançoda külli zararda olabilir mal yıkmak için yapıyor olabilirler yada gerçekten bilanço düzeldi bu satın alınıyor.....ben ikinci olasılığın fazla olduğunu düşünüyorum ama tabi ki bir olasılık.....kenardan izliyorum şimdilik.....kurun düşmesi bilançoda daha az zarar olacak bunun fiyatlamasıda olabilir.... size bol şans ekrem bey...
    Ortak öyle yaptılarki hisseyi zarardayken bile sevindiriyorlar bizi zaten bu fiyatlarda olması sıkıntıydı olması gereken dip fiyat 5 lerdi bunlar dibinde dibini gösterdiler bize onada sevindiriyorlar bizi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak öyle yaptılarki hisseyi zarardayken bile sevindiriyorlar bizi zaten bu fiyatlarda olması sıkıntıydı olması gereken dip fiyat 5 lerdi bunlar dibinde dibini gösterdiler bize onada sevindiriyorlar bizi

haber gelecekse rakamsal bir değeri olmalı yoksa geri gelir...kalkınma bankasında gördük çıktığını birde indiğini...

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    haber gelecekse rakamsal bir değeri olmalı yoksa geri gelir...kalkınma bankasında gördük çıktığını birde indiğini...
    Ortak bunlar gelen teşvikleri paraları iç etmekle meşhur bir yönetim dolayısıyla hiç etki yapmıyor hektaş gibi bu yönetime yatırımcı güveni yok beklentide yok zaten şahsen ben bu yönetim olduğu müddetçe umutlu değilim

8. 3 liralık tekfen olmuş 23 lira... adamlar 2 yıldır hep yeşil görüyor... zirve üstüne zirve tazeliyor....

bizim kansız 8,70 ten 2,70 e düştü... bu çıkış olsa olsa gö**nü yerden toparlama çabası olur...

Gubrf te bekleyipte kar eden daha görmedim....
    tekfen 3 aydır zirvede duruyor bizim tezek 1 gün bile durmadı.... kimsenin satmaya fırsatı olmadı...
    iran ayağına millete malı gömdüler... sanırım şimdi 2.bir gömme hazırlığı var... 5 kasımda anlaşma olursa gene gömecekler milllete...

Sayfa 506/924 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •