Sayfa 660/925 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 7394 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. 15 günde neredeyse %45 yükseliş yaptığı halde ben dahil zararda olan eskiler şirkete ve hisseye kızıyoruz haliyle bu forma yeni girenler belki bizim gibi eskileri anlayamayıp sitem ediyor olabilirler. Yanlış yapıp zararda ısrar ettik bunu kabul ediyorum ama 2 3 senedir borsa rekor kırarken bu şirkette çok acımasız fiyatlama yapıldığı için ısınan kovadaki kurbağalar gibi zararın bu kadar büyümesini göremeyip hamle yapamadık belki.
    Bilinçaltıma yerleşmiş olan bu hisse çıkmaz psikolojisiyle düşününce bu yükseliş büyük bir ele vermece olarak mı sonlanacak ya da artık gerçekten bu düşüş bitti de yeni güzel haberler bilançolar gelecek de bumu fiyatlanıyor bekleyip göreceğiz.

2.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    15 günde neredeyse %45 yükseliş yaptığı halde ben dahil zararda olan eskiler şirkete ve hisseye kızıyoruz haliyle bu forma yeni girenler belki bizim gibi eskileri anlayamayıp sitem ediyor olabilirler. Yanlış yapıp zararda ısrar ettik bunu kabul ediyorum ama 2 3 senedir borsa rekor kırarken bu şirkette çok acımasız fiyatlama yapıldığı için ısınan kovadaki kurbağalar gibi zararın bu kadar büyümesini göremeyip hamle yapamadık belki.
    Bilinçaltıma yerleşmiş olan bu hisse çıkmaz psikolojisiyle düşününce bu yükseliş büyük bir ele vermece olarak mı sonlanacak ya da artık gerçekten bu düşüş bitti de yeni güzel haberler bilançolar gelecek de bumu fiyatlanıyor bekleyip göreceğiz.
    Ortak bizmi hatalıyız yoksa yatırımcıyı kandıran yönetimmi adamlar alenen yalan söyleyerek yatırımcıyı kandırdılar suç işlediker yumaklı denen adam zarar etmicez dedi ettimi etti bakan Tunus da fosfat yatırımı görüşme dahilinde dedimi dedi kim yalanladı bakanı müdürü olacak adam düşünün bakanın bile bunlara sözü geçmiyor bu yönetim anlayışı oldukça yükseliş kalıcı olmaz milletide yolmaya dewam ederler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben bu yöneticilerle uğraşmaya dewam edicem hakkımızı 6 yıldır yediler kandırdılar her yerden engelleselerde mücadeleye dewam foyaları ortaya çıkıcak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    15 günde neredeyse %45 yükseliş yaptığı halde ben dahil zararda olan eskiler şirkete ve hisseye kızıyoruz haliyle bu forma yeni girenler belki bizim gibi eskileri anlayamayıp sitem ediyor olabilirler. Yanlış yapıp zararda ısrar ettik bunu kabul ediyorum ama 2 3 senedir borsa rekor kırarken bu şirkette çok acımasız fiyatlama yapıldığı için ısınan kovadaki kurbağalar gibi zararın bu kadar büyümesini göremeyip hamle yapamadık belki.
    DÜŞÜNCELELERİMİZE TERCÜMAN OLDUNUZ ağzına sağlık

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Benim izlenimine göre yukarı meyilli görünüyor tabiki tavsiye mahiyetinde değil,kendi fikrimdir.
    senin fikrin sana kalsın gölge etme yeter

6. 2,6-2,8 aralığında mal aldılar ve kimseyi bulaştırmadan buraya getirdiler...
    Buralardan net olarak mal vermek istiyorlar..Yeni almayı düşünenler aman dikkat.

7. 2.30 lardan geldi buralara
    ama endekse göre diri duruyor,
    eskiden böylemiydi ya,en önden koşardi...eskisi gibi olsaydi suan yeni dip yapmistik dibimizi tazelemistik.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. Bu kağıt niye gitti? Beklenti nedir?
    Bilen varsa paylaşır mı?

Sayfa 660/925 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •