Sayfa 539/924 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Mahkeme sonucu iyi çıkacak galiba gübrf cuma iyi prim yaptı yarın da bu beklenti ile daha da iyi olabilir diye düşünüyorumbakalım ne olacak,bazı arkadaşlar kötümser olsa da ben iyimserim,ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Mahkeme sonucu iyi çıkacak galiba gübrf cuma iyi prim yaptı yarın da bu beklenti ile daha da iyi olabilir diye düşünüyorumbakalım ne olacak,bazı arkadaşlar kötümser olsa da ben iyimserim,ytd.
    Mahkemeden umudum yok ama abd iran ilişkileri gündemde düzelirse çok güzel olur...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tonberk Yazıyı Oku
    Uzman değilim ama KOZAL ın uzun vadedeki yükseliş trendinin devam ettiğini, kısa vadeli düşüşlerin düzeltmeden ibaret olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca dava olumsuz sonuçlansa bile bunun mal toplamak amaçlı kullanılacağını düşünüyorum. GUBRF deki hareketin de dava lehlerine sonuçlanacakmış havası yaratılarak fiyatı yukarı çekip milletin kucağına vermek amaçlı olduğunu düşünüyorum.
    Umarım düşündüğüm gibidir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kozal sayfasından yapılan bir yorum...

4. altın fiyatları düşüş eğiliminde muhtemelen dahada düşecek.....dava ile alakası yok koza hisseleri düşebilir zaten.....gubrf ye gelince üre fiyatları ciddi şekilde tekrar düşmeye başladı....buda hammadde fiyatlarını düşürecektir gübretaş kar yazacaktır ama bu seferde razide işler bozulacak....gübretaşın kar marjı çok düşük hammadde fiyatlarının düşmesi yarıyor ama esas parayı kazanan razi şirketi.....onun performansı hammadde fiyatları artınca ortaya çıkıyor hammadde sahibi bir şirket çünkü....

5. Tahmin ettiğim gibi poohhhhhh gidiyor,hadeeee kim tutar seni ytd.

Razinin en yüksek gelir kalemi olan amanyık üç ay önce 200 dolar civarı iken şimdi 350-390 dolar arasında , kükürt ise 100 dolardan 150-180 dolar arasında geziniyor.Bu gubrf için sevindirici bir durum .Raziden gelecek yüksek kar, içeride ki olumsuzluğu olumluya çevirir.Çünkü iki yıldır razi tarafın da amonyak ve kükürt fiyatları düşük olduğu için kar oluşmuyordu.
    Bence şu an hisse de ki hareket bunu öğrenenlerin alımları ..
    Mahkeme de alınırsa üstüne ballı kaymak olur.

7.  Alıntı Originally Posted by İSMİRA Yazıyı Oku
    Razinin en yüksek gelir kalemi olan amanyık üç ay önce 200 dolar civarı iken şimdi 350-390 dolar arasında , kükürt ise 100 dolardan 150-180 dolar arasında geziniyor.Bu gubrf için sevindirici bir durum .Raziden gelecek yüksek kar, içeride ki olumsuzluğu olumluya çevirir.Çünkü iki yıldır razi tarafın da amonyak ve kükürt fiyatları düşük olduğu için kar oluşmuyordu.
    Bence şu an hisse de ki hareket bunu öğrenenlerin alımları ..
    Mahkeme de alınırsa üstüne ballı kaymak olur.
    http://fertilizerworks.com/sites/def...ber%202018.pdf

haftalık üre fiyatları.....

8. Son yıllarda yaptığı hareketler yapacağı hareketin olumsuz olacağı izlenimini veriyor. Mahkeme olumsuz çıkarsa ver milletin eline yine.. Mahkeme olayı kullanabilecekleri son koz sanki.. Yoksa çıkıp yaptıkları kandırmacalara, açıklamalara itibar edecek kalmadı..

Sayfa 539/924 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •