Sayfa 822/924 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Bakan fatih dönmez söğüt için 1 milyar dolar para lazım dedi bugün haber 7 de bu para gübre de yok, mecburen gübrenin maden şirketine kozal ortak edilecek ya da direkt kozal a devredilecek saha bana göre, 1 milyar dolar 7.500.000.000 TL eder gübre de kasa boş🤣🇹🇷🇦🇿🇵🇰 ytd...

2. yarısının hissebaşına ederi 8.7 dolar oda bugünkü kurla 65--67 tl arası.investAz kıyaslamaLI analz yapmış kozalla. kozala göre pahalı .gübre 54 tl falan çıkıyor verdiği verilere göre..ama hisse fiyatı veremiyoruz diyor. haklı .bir tarafta gerçekleşmiş bilanço verileri diğer yandaa şukadar rezerv şu kadar sene gibi kesin hesaba müsait olmayan veri. Ama...burada izdiham olacağa benziyor.dün duyanlar var. yeni duymuşlar.halbuki aralık başında bile duymayan kalmadı.. ;aynı gazda olduğu gibi ..başkan açıklarken atladılar 95 lerden hisseyeki bizler başkan fatihi denizden tekneyle karadenize uğurlarken kokuyu alıp 70 lerde binmiştik trene.haber günü 95.50 izsürenle sattık gitti.Ya beklenti bitti olur yada bu kalabalığa yükselte yükselte verirler. Y.T.D

3. Büyük para dinlemez ;ilerde şöyle olacakmışları''belki olmaz ''diye bugünden fiyatlar, vadeli si güzel fırsatlar veriyor fiyat marjı olarak bazan fark açılıyor. PAİRTRADE yaparak ki matriks primede da var .işlem yaptım cuma güzel para aldım koyduğum paranın %36 sını kazandım..siz marjı belirliyorsunuz sistem o marj olduğunda işlemi yapıyor. bunu sat bunu al emri .tabiki y.t.d

4. Gübrf 5 liradan bu seviyeye 12 ay süre zarfında geldi söğüt maden sahasının davasının tüm aşamalarının bitmesinin üzerinden de bayağı süre geçti o süreden beri topikte 3 -4 kişi yazarken hatta bu durum fiyat 50 seviyesindeyken bile böyleyken ne oldu da son 1 haftada topiğe bu kadar ky yi düşünen kişiler geldi kağıt 50 TL iken ucuzdu da 60 TL olunca mı çok pahalı oldu hadi işinize bakın ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

burda kağıdı kötüleyenlerin hakkaten kötü niyetli oldukları çok açık...
    kimse hele şu zamanda vay forumdaşlarım zarar etmesin vay üzülmesinler diye o kadar kafa çalıştırmayı geçtim parmaklarını bile oynatmaz...
    kimse bana cevap verip maval da okumasın...
    foruma çok girmiyorum zaten, girsem de bi kaç başlığa bakıp çıkıyorum...
    lakin burda yazılanlar çok ilginç...
    kağıt gitmesin diye her türlü yazıyı yazıyorlar...
    yanlış anlaşılmasın iftira demiyorum, ya da yalan demiyorum...
    yoksa kağıt sende değil ya da zarar edeceğini düşünüyorsan git uğrama bu konuya arkadaş!!!!!!!
    ne işin var???
    burdakiler kazanırsa sana birşey mi girecek değil mi???
    komedi ya cidden...kesinlikle ytd...

6. pahalı diyenleri anlamıyorum sana göre pahalıysa satıp gidersin veya ucuz gördüğün hisseyi alırsın gubref forumunda algı yapmak da nedir ? Derdiniz nedir ?

7.  Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    Bakan fatih dönmez söğüt için 1 milyar dolar para lazım dedi bugün haber 7 de bu para gübre de yok, mecburen gübrenin maden şirketine kozal ortak edilecek ya da direkt kozal a devredilecek saha bana göre, 1 milyar dolar 7.500.000.000 TL eder gübre de kasa boş�������������� ytd...
    Kasa nasıl.bos dersin yav

Devlet o parayı sağlar, payına düşen miktara ilave edilir. Sorun olmaz, koza grubunu bu işe bulaştırmazlar, hala hazır İngiltere deki mahkeme devam ederken...
     Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    Bakan fatih dönmez söğüt için 1 milyar dolar para lazım dedi bugün haber 7 de bu para gübre de yok, mecburen gübrenin maden şirketine kozal ortak edilecek ya da direkt kozal a devredilecek saha bana göre, 1 milyar dolar 7.500.000.000 TL eder gübre de kasa boş ytd...
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 822/924 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •