Sayfa 68/78 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon
Arama sonucu : 624 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Dolar Sadece Dolar Değildir

kac para maas veriyorlar?

bende ek is olarak gunde 2-3 saat calisabilirmiyim?

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    muhalefet ile beni aynı kefeye koymak nereden çıktı?
    sizi eleştiren herkesi "cahapeli" olarak görme alışkanlığınızdan vazgeçin.
    biz sizin kafadaki herkesi "siz araplar" diyerek genelliyor muyuz? Tabi ki hayır.
    çünkü aranızda birçok farklı milletten insan var. Amerikan vatandaşı bile var.

sadece dolar konusu üzerinden ilerleyelim lütfen.
    bunu kişisel olarak söylemedim
    hani bu iktidar hiç bir şey yapmadığı gibi hep kötü şeyler yaptı diyenler var ya
    onlara dedim madem öyle
    neden 15 yıldır tüm seçimlerde muhalefet kaybediyor
    dedim

3. Tamam muhalefeti bırakalım dolara dönelim.

Tekrar edeyim, neden eskiden fazla fazla ürettiğimiz mercimeği bugün dışarıdan alıyoruz?

Dolar sadece dolar değildir evet.
    Şu düştüğümüz halden sonra artık dolar bizim için mercimektir, samandır, ithal buğdayı da düşünürsek dolar ekmektir.
    Bunları üretemeyen bir ülke olmak hiç zoruna gitmiyor mu?

Üstelik yıllar önce her şeyimizi gayet güzel üretirken, ne oldu da saman ürtemez hale geldik?

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

o fotoğrafa göre geri gidiyoruz..

düşünce olarakta öyle..

bunu tersine çevirecek en ufak bir kıpırtı dahi yok.. et'e bile çözümüz ithal etmek!... herşeyimiz ithal...

anlamazlar hocam tüketme boşuna nefesini.. https://www.birgun.net/haber-detay/a...yor-90802.html

geçende eczaneden ilaç alıyorum %90'ını cepten verdim.. ne o hesapta sgk var.. bazısında da o %10 u! vermemek için kıllık yaptı yok branşı değil, yok olmuyo sistemde şu bu..
    hani demişler ya sıra beklemek yok.. doğrudur bazı tahliller için minumum 3 ay sonrasına sıra verirsen beklemezsin tabi.. devlet o kadar varlıklı tahlilin bile taşeronu var ya! çok mu zor o cihazlardan aldırmak...

hani yok şu bu diyolar ya.. ne avrasyasını..ne osmangazisini.. ne yavuz selimini ücretlerinin fahişliğinden kullanamadık bi kere bile.. kullanmadığım şeyi ben napiim.. devlet zorlamasa kullanımı nolur.. kaç kamyon, tır, otobüs bile isteye kullanır onları.. delikanlı gibi..

2,5 milyar fide demiş..nerde?.. hangi ormanı sıfırdan yaptınız..yol kenara dikillen dandik şeylerimi söylüyosun...

neresinden tutsan elinde kalıyor..

he he 3,84 oldu kırdınız belini dövizin... havaya girmemek lazım.. neydi.. hızlı giden atın....

bu film tutmaz dedim eski türkiye yok artık
    amerikan yapımı filmi takmadı dolar

Önce şu Sarraf olayına bir bakalım. Bilardoda vurduğunuz taş değil, o taşın vurduğu taş önemli. Sarraf olayı üzerinden, iktidar ve Türkiye hedef alınıyor. Kılıçdaroğlu da dibek döğenin hık deyicisi! Bu Türkiye’ye başlatılan “topyekûn savaş”ın yeni bir merhalesi. Hırsızlık, yolsuzluk, rüşvet olaylarının üstünü örtmek bahanesi ile bir takım aşağılık kişi ve örnekler vesile edilerek içeriden-dışarıdan birileri saldırıyor.

Sarraf davası Türkiye ile aynı zamanda Irak’ı, İran’ı da hedef alan bir komplo. Bu dava orta vadede ABD’yi de vurur.

Tek bir FETÖ yok. Türkiye’de de daha bir sürü FETÖ’cükler var.. Dünyada da başka FETÖ’ler ve FETÖ’cükler var.. Bu yargılama usul ve esas açısından ABD yargısı adına utanç verici. Kılıçdaroğlu deseniz siyaset yapmayı “Mavi Balina” oyunu sanıyor sanki. Kendi ifadeleri ile “suç yok” ama, suçlu arıyor(!?). Kaş yapayım derken göz çıkartıyor. Göreceksiniz, attığı taş kendi başını yaracak. Savcılığın kapısını çalacakken işi başka yerlere çekiyor.

Abdurrahman DİLİPAK

7. Dolar Sadece Dolar Değildir

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Önce ÅŸu Sarraf olayına bir bakalım. Bilardoda vurduÄŸunuz taÅŸ deÄŸil, o taşın vurduÄŸu taÅŸ önemli. Sarraf olayı üzerinden, iktidar ve Türkiye hedef alınıyor. KılıçdaroÄŸlu da dibek döğenin hık deyicisi! Bu Türkiye’ye baÅŸlatılan “topyekûn savaÅŸ”ın yeni bir merhalesi. Hırsızlık, yolsuzluk, rüşvet olaylarının üstünü örtmek bahanesi ile bir takım aÅŸağılık kiÅŸi ve örnekler vesile edilerek içeriden-dışarıdan birileri saldırıyor.

Sarraf davası Türkiye ile aynı zamanda Irak’ı, Ä°ran’ı da hedef alan bir komplo. Bu dava orta vadede ABD’yi de vurur.

Tek bir FETÖ yok. Türkiye’de de daha bir sürü FETÖ’cükler var.. Dünyada da baÅŸka FETÖ’ler ve FETÖ’cükler var.. Bu yargılama usul ve esas açısından ABD yargısı adına utanç verici. KılıçdaroÄŸlu deseniz siyaset yapmayı “Mavi Balina” oyunu sanıyor sanki. Kendi ifadeleri ile “suç yok” ama, suçlu arıyor(!?). KaÅŸ yapayım derken göz çıkartıyor. Göreceksiniz, attığı taÅŸ kendi başını yaracak. Savcılığın kapısını çalacakken iÅŸi baÅŸka yerlere çekiyor.

Abdurrahman DÄ°LÄ°PAK
    Bari yaptigi bir spor dali ile ornek verseydi... bilardo da tas olmaz. Okey ile falan karistirdi heralde...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by hersek Yazıyı Oku
    Bari yaptigi bir spor dali ile ornek verseydi... bilardo da tas olmaz. Okey ile falan karistirdi heralde...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    onun okey oynadığını da sanmıyorum
    ayrıntıya takılma verdiği örnek güzel

Sayfa 68/78 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •