Sayfa 119/356 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2842 madde; 945 - 952 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    2. Seansta bir ara hızlıca 1.70 olduydu. O zaman aldı patron demek ki. Ama iyi basıyorlar, nasıl olsa geri alım olacak diye.

Geri alım çare olmuyorsa Enka başka bir şey düşünecektir, hisseyi boş bırakmaz bence.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sanmıyorum patronun işine geldiği kesin. Görev verdikleri yönetici de bizden iyi trader çıktı. Almasi gereken zamani iyi biliyor

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hissede hacim düşük ve geri alım yapılacak lot sayısı da az. 3-5 kuruştan kazanayım diye medet umacak kadar düşük kalibre bir şirket değil ki Enka.
    Gün içinde hisseyi takip eden biri de çok rahat o aralıktan alır, şahsen ben aynı miktarlardan ek alım yaptım.
    Üst üste 4 gün oldu düşüş. Yarın bir müdahele olur ve artı kapatır.
    5.60'lardan düşmeden yukarı sürecekler bence.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anlaşmalı yapıyor sanki, birilerinin malını almaya pazarlık yapmışta alıyor gibi, yukarı sürebilir tahtayı ama sürmüyor. 4,50 milyonu almadan gitmez bence

4. arkadaşların yavaş yavaş benim dediğime gelmeleri güzel birşey.spek ve patron anlaşmalı işi götürüyorlar.

5. Bugün zincirlerini kırması ve yukarı trendin başlaması lazım...

6. patronla aynı dönemde bugün bende alım yaptım hayırlısı diyelim
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

7. Norveçli Clean Energy Group ile birlikte Gürcistan’da teklifini verdiğimiz, Yap-İşlet modeli kapsamında yapımı gerçekleştirilecek, toplamı 433 MW kapasiteli hidroelektrik santralı olan Namakhvani Projesi kazanılmıştır. Projenin inşası tamamen ENKA tarafından gerçekleştirilecek olup 2018 yılında inşasına başlanacaktır. Bu projenin yaklaşık kontrat bedeli 650 milyon ABD Doları mertebesinde olacaktır. Bunun dışında da Paraguay’da ENKA payı 83 milyon ABD Doları yeni bir ABD elçilik projesi üstlenilmiştir.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

8.  Alıntı Originally Posted by BLUESTAR Yazıyı Oku
    Norveçli Clean Energy Group ile birlikte Gürcistan’da teklifini verdiğimiz, Yap-İşlet modeli kapsamında yapımı gerçekleştirilecek, toplamı 433 MW kapasiteli hidroelektrik santralı olan Namakhvani Projesi kazanılmıştır. Projenin inşası tamamen ENKA tarafından gerçekleştirilecek olup 2018 yılında inşasına başlanacaktır. Bu projenin yaklaşık kontrat bedeli 650 milyon ABD Doları mertebesinde olacaktır. Bunun dışında da Paraguay’da ENKA payı 83 milyon ABD Doları yeni bir ABD elçilik projesi üstlenilmiştir.
    Kapa düşmedi bu haber!

Sayfa 119/356 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •