Sayfa 146/356 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2844 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Yapı kredi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Her pozitif haberde eksiye bastı endex ne olursa olsun. Yapi kredi beğenmez olaydı...

3. Evirdi çevirdi endeksin altında eksiyi basmayı başardı. Boşa kürek çekmek buna denir. Havanda su dövüyor bu hisse. Kottan çıksın gayrı boşa yer işgal etmesin. Yazık...

4. Bugün hisse geri alımı var gibi izlenim edindim ama almamışlar sanırım.
    23 kademelik bir oynaklık gösterdi. Hacmi de 20 milyonu aştı.
    Karanlık odada da geri alım olacak diye millet satış koydu ama alım olmayınca hisse baya düştü.
    Nitekim kapanış kötü oldu ama göstermiş olduğu esneklik istenirse haftasonuna kadar 5.60 ların görülebileceğini destekler nitelikteydi bence.
    Haftayı 5.60 üstü kapatırsak bir daha buraları görmeyiz diye düşünüyorum. Çünkü bilanço da çok iyi gelecek gibi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Tanrısevsin Yazıyı Oku
    Her pozitif haberde eksiye bastı endex ne olursa olsun. Yapi kredi beğenmez olaydı...
    Seneti düşürmüşsünüz. Çok ayıp. Biraz yoktum. Şu hale bak. ! Ne ise ; Aracı kurumlar beğenince kağıt mı düşüyor.? Bir de ben beğeneyim bakalım ne olacak ?" ENKA İnşaatı 7.17 hedef fiyat ve Al tavsiyesi ile ile en beğendiğim hisseler listeme ekledim" y.t.d. şahsi değerlendirmemdir, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

6.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Bugün hisse geri alımı var gibi izlenim edindim ama almamışlar sanırım.
    23 kademelik bir oynaklık gösterdi. Hacmi de 20 milyonu aştı.
    Karanlık odada da geri alım olacak diye millet satış koydu ama alım olmayınca hisse baya düştü.
    Nitekim kapanış kötü oldu ama göstermiş olduğu esneklik istenirse haftasonuna kadar 5.60 ların görülebileceğini destekler nitelikteydi bence.
    Haftayı 5.60 üstü kapatırsak bir daha buraları görmeyiz diye düşünüyorum. Çünkü bilanço da çok iyi gelecek gibi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İşin kötüsü hisse alımı da olmus. Küçük kağıt olsa danışıklı dövüş var diyeceğim..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şirket 840 000 lot aldı

8.  Alıntı Originally Posted by gz19 Yazıyı Oku
    Seneti düşürmüşsünüz. Çok ayıp. Biraz yoktum. Şu hale bak. ! Ne ise ; Aracı kurumlar beğenince kağıt mı düşüyor.? Bir de ben beğeneyim bakalım ne olacak ?" ENKA İnşaatı 7.17 hedef fiyat ve Al tavsiyesi ile ile en beğendiğim hisseler listeme ekledim" y.t.d. şahsi değerlendirmemdir, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.
    Evet dibe doğru sürüklendi. Attığınız destek de yetmedi. Bir daha nöbet yerini terketmeyin bence. Olanları gördünüz. Bende 6.93 hedef fiyatı ile en beğenmediğim hisseler arasına şerh düşüyorum...

Sayfa 146/356 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •