Special Days Image
Sayfa 207/355 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 2840 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Bir ara endeks düşerdi biz yükselirdik. Şimdi o da olmuyor. Şirketin yaptığı işler konusunda en ufak bir fikir sahibi değiliz zira KAP a bildilendirme yapılmıyor. 3-4 ay önce 6 ya kadar yukselip 5 liraya gelmesinin pek bir izahi da yok bist bu kadar düşmezken. Allaha emanet gidiyoruz.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haftalık bazda incelediğimde yakın zamanda takip ettiği iki adet düşen kanal çizgisi var ve 2016 senesinden beri altına düşmediği bir yükselen trend çizgisi var.
    Bugün kapattığı nokta üçünün de kesişim noktası olmuş gibi.
    Uzun süreli yükselen trendin altına düşerse dengesi bozulur gibime geliyor.
    Bir önceki düşen trend kanalına girmesi anlamına da geliyor bu.
    Şu an içinde bulunduğu düşen kanal trendi - ki bu trend daha keskin - içinde durup burayı kırmayı başarırsa yolu açık.
    Benim fikrim gelecek hafta kritik olacak.

Merhaba üstadlarım, aranızda yeniyim. Sürç-ü lisan edersek şimdiden affola.
    Enka mali yapısı ve yüksek mühendislik gerektiren işler yaptığı için yıllardır çeşitli zamanlarda ortağı olduğum yegane hissem diyebilirim ancak son zamanlarda şirketin geri alım yapıyor olmasına rağmen defter değerinin bile altına sarkmasını pek anlamış değilim. Bu konuda bilginizi rica eder saygılarla bol kazançlar dilerim. Esen kalın..

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

4. Geçmiş olsun. Rezil oldu grafiksel olarak. Günü buralarda kapatacak büyük ihtimal.
    Seri düşüşlere hazır olmakta fayda var.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ayrıca son 12 ayın en düşüğü de 4.90.
    Yani hisse bir sene içinde verdiği temettü hariç bir gıdım kar ettirmedi. Hatta ondan da stopaj kesintisi oldu. Full zarar.

6. Tabi o da ortalaması 4.90 olana kar ettirmedi. 10 gün önce 5.70ti yüksek hacimli islemle alip satmayanin zararına bak. Şirket iyice salladı işleri. Bilançoya az kaldı güzel birşeyler çıkmazsa o zaman geçmiş olsun. Beklenti alınır derler. Herhalde bilanço kötü gelecek beklentisi var. Ama bu sekilde iyi de gelse kötü de gelse çok yukarı gitmeyecek gibi. Yazıklar olsun.

7. Bugün al-sat yaparak maliyetimi 12 kademe düşürebildim.
    Bizim borsaya bu müstehak. Totalde katkısı yok ama hisse yükselecek olursa erkenden çıkıp gitme şansı veriyor.

8. RSI 27.8 daha nereye kadar düşebilir bilmiyorum. Ama hala nasıl düşebiliyor onu da anlamıyorum. Dolar ve euro bu kadar yükselmişken bistten bu kadar kötü ayrışmasını hiç anlayamıyorum. Aklıma büyük bir fonun çıkışı geliyor. Buralarda al sat yapmak riskli geliyor bana zaten hisse öldü. Bir daha ölür mü bilmem?

Sayfa 207/355 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •