Sayfa 236/356 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 2844 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Allah rahmet eylesin

2. Herkesin hayırlı yad ettiği bir insan. Allah rahmet eylesin.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Allah rahmet eylesin Sarik amca'ya. Cok hayirlari olmustur cok kisiye. Kendisiyle tanisma firsatim olmustu, ayaklari yere basan, insani kucuk/buyuk diye ayirmayan biriydi. Sevdiklerinin basi sagolsun.

4. Allah rahmet eylesin.Kosovadaki projelerle memleketlerine hizmet etmeyi de unutmamışlar.

5. Hsbc, enka İnŞaat İçİn tavsİyesİnİ tut'tan al'a, fİyat hedefİnİ 5.84 tl'den 6 tl'ye çikardi

6. 5.80 lerden 6 lardan bahsediliyor ise önümüzdeki aya kadar 5 tl nin üstüne atması gerek. Ama son birkaç aydır hisseyi zayıf görüyorum.
    Geçen hafta iyi bir ivme yakaladı. Şu an yaptığı hareketi bezdirme politikası olarak öngörüyorum. Soda ile birebir benzer hareketler. Rsi dinlendirme ve sonra hızlı bir çıkış olabilir.
    Halihazirda bölünme önceki açılış fiyatı olan 4.60 larda bile tutunamadık. Bugün önemli.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Mekanı cennet olsun Şarık Tara büyük adamdı

8. buraya yazılacak çok şey var benim için.şarık tarayı tanımaya daha ortaokul yıllarımda gazeteye verdigi bir ilanla başladım.işte şurda inşaat yapıyoruz şurda santral yapıyoruz filan dedim adam dünya da tanınıyor biz tanımıyoruz.sonra araştırmaya başladım hayatını okudum son cıkardıgı kitap dahil bir cok şey okudum.yüce rabbim tanışmayıda nasip etti kendisi ile.bir yazlık yerde yemek yerken yanına gittim sagolsun yanına oturttu.güzel nasihatler verdi.her biri kulagımda hala.ilk lotumu 9 sene önce aldım sanırım ve hala biriktiriyorum ortalamam cok düşük.o kadar şey yaşadım bu 9 senede diger her hissemi sattım ama buna hiç elim gitmedi.manevi bir gönül bagı oluştu sanırım.bundan sonrada Allah sattırmasın işallah.

Nur içinde yat ŞARIK BABA. seni hiç unutmıyacagım.

Sayfa 236/356 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •