Sayfa 204/356 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2843 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by ali1980 Yazıyı Oku
    benim bir stratejim yok. eğer strateji dersen bu kağıt isterse 1 krş olsun.hedefim 100 000 lot.inşaallah daha zamanım var.bu kağıtta kayda değer miktarda elimde yok.... bu kağıdı kendimce iyi biliyorum.elimdeki parayıda gömmüyorum. bu kağıt da herşey olur. daha öncede defalarca dedim.bu kağıtta spek, patronla kolkola... bu kağıtta grafik, bant, destek direç hikaye. spek herşeyi kendi çiziyor, kitabına uyduruyor.... vesselam...
    100.000 lot hedef ise bu su demek oluyor eline para gectikce fiyata bakmaksizin alacaksin. Buda bir stratejidir genelde gram altinda bu yapilir. Enkada da gecerli bir strateji. Hayirlisi olsun tum ky icin

2.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    100.000 lot hedef ise bu su demek oluyor eline para gectikce fiyata bakmaksizin alacaksin. Buda bir stratejidir genelde gram altinda bu yapilir. Enkada da gecerli bir strateji. Hayirlisi olsun tum ky icin
    sağol kardeş...hepimiz için hayırlısı inşaallah...son birkaç ayda 800 lota yakın aldım. bu kağıt tek kalemde alışa müsaade etmiyor.yine diyorum isterse 1 krş a düşsün( enka yatırımcısını tahrik için söylemiyorum. zararda olan arkadaşlar kusura bakmasın).alırım yine alırım... inşaalah zamanım var bu kağıt emeklilik kağıdım.emekli olursam inşaalah duruma göre satarım.inşaalah en az 10 yıl... kal sağlıcakla....

3.  Alıntı Originally Posted by engenius Yazıyı Oku
    10 günde %10, 3 ayda %20 düşüşe sebep olacak neler yaşandı bu kağıtta merak ediyorum bu süreçte bist en fazla %10 kaybetti. İlk çeyrek tahminleri de gelmeye başladı. Yapı Kredi 542m TL, Yatırım Finansman 722m TL net kar bekliyor. Muhtemelen arada 650m TL civarı bir kar gelecek ve bu da geçen yılki 626m TL'ye göre yine iyi. Elektrik satış anlaşmaları 2018 4. çeyrekte bitiyor, ki hem verimliliğin yatırımlarla arttırılması hem de zaten devlete satılan en ucuz elektrik olması sebebiyle çok büyük bir kayıp da beklenmiyor bildiğim kadarıyla. Bir arkadaş yaklaşık 100m euro yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama bu enerji sektöründen neredeyse kar etmemek anlamına geliyor ve böyle bir beklenti yok diye biliyorum, %60 civarında verimlilik bekleniyor bu da fena sayılmaz. Her neyse dolar/euro yükümlülüğü düşük ve likidite yüksek, önemli bir yabancı çıkışı da yok. ABD-Rusya desen ondan önce düşüyordu, o iş de bitti. Ruble değer kaybı desen geçen yıldan bu yana %10 kayıp, misliyle dolar ve eurodan kazanç var.

Erken seçim haberi de geldi, muhtemelen kazanan da belli. Bu piyasaya olumlu yansıyacaktır umalım ki ENKA'ya da ama ülke ekonomisi Allah'a emanet devam eder. Trump'ın her lafına hop oturup hop kalkarız..
    kardeş 100 milyon usd yi ben yazmıştım bnp paribas raporunda vardı bu bilgi

SM-N9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar kar payları hesaba geçti mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by koray0638 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kar payları hesaba geçti mi?
    öğleden sonra yatar herhalde

6. Kâr payı 17 sinde verildi sanki. Nakit değilde maliyet düştü. Umarım yanılıyorumdur. Benim maliyet 5.532 den 5.42 'ye düştü. Kontrol edin isterseniz.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ferhad1021 Yazıyı Oku
    Kâr payı 17 sinde verildi sanki. Nakit değilde maliyet düştü. Umarım yanılıyorumdur. Benim maliyet 5.532 den 5.42 'ye düştü. Kontrol edin isterseniz.

nakit para gelmesi lazım

8. Peki bendeki bu durum nasıl açıklanabilir.

Sayfa 204/356 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •