Sayfa 232/356 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 2843 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. şirket ne satıyorlarsa karşılıyor, helal olsun ...
    yani almasa tabana mı vereceksin? neyi test ediyorsun? şaka gibi bir şey...

2. Bilançodaki eksinin nedeni, TL değerlenen ve tutulan kalemlerin Dolar'a çevrilerek bilançoya yansıtılacak olması mı, teyit edebilecek olan var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Uzername Yazıyı Oku
    Bilançodaki eksinin nedeni, TL değerlenen ve tutulan kalemlerin Dolar'a çevrilerek bilançoya yansıtılacak olması mı, teyit edebilecek olan var mı?
    hocam hangi bilanço hangi eksi

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    şirket ne satıyorlarsa karşılıyor, helal olsun ...
    yani almasa tabana mı vereceksin? neyi test ediyorsun? şaka gibi bir şey...
    Yarin ola hayrola icimde bir his yarin %20 yukari olur diyor. Ama burda %2 %3 artisi gorup kagitta kalacak kimse kalmadi

5.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Yarin ola hayrola icimde bir his yarin %20 yukari olur diyor. Ama burda %2 %3 artisi gorup kagitta kalacak kimse kalmadi

[url=https://hizliresim.com/VDVBmR][img]

6.  Alıntı Originally Posted by XtraderXTR Yazıyı Oku
    hocam hangi bilanço hangi eksi

SM-N9200 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yukarıda arkadaşın bahsettiği bilançoya eksi yansıyacak kısım hocam. Ben de bir raporda okumuştum geçen hafta ama açıklaması yoktu. Detay bilen varsa diye sordum.

7. Ciddi sıkıntı var gibi. Aldıkları işin bedelini açıklamaktan acizler. Aşağı aşağı çekmek istiyorlar sanki. Önceki geri alımda bir halta benzemedi.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 4.15 in altını görürse yüksek ihtimal 3.80 seviyesine doğru düşer.
    Yeni katılacak ky lere kesinlikle tavsiye etmiyorum Enka yı. Normal zamanda nötr, kötü endekste süründüren bir hisse.
    Hisse geri alımı da hisseyi yükseltmekten ziyade satışları karşılayıp hisseyi sabit tutmaya yatıyor sadece.
    Şirket yetkilileri şirketle ilgili hiçbir bilgiyi paylaşmıyor. Ne olup bittiğini bilanço ile görüyoruz. Sanırım bilanço kötü gelecek ki bu kadar basıyorlar.
    Ayrıca Enka 'nın dolarla iş yaptığını duyup da gelmeyin. Bilanço da dolarla tutulduğu için totalde kazanç yok, hatta kısmen zarar da oluşuyor kur farkından dolayı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 232/356 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •