Sayfa 244/355 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 2839 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1.  Alıntı Originally Posted by yavuz1898 Yazıyı Oku
    bloomber son dakika verdi. suudi arabistanda otoyol yapacakmış.
    Hocam Sırbistan.

Alıntı Originally Posted by karaoğlan Yazıyı Oku
    Hocam Sırbistan.
    haberler güzel bakalım bu hafta bile yeni zirveler görebiliriz diye düşünüyorum bu oto yol haberide 5 gibi filan geldi galiba yarın farkına varan yatırımcılardanda alım gelir diye tahmin ediyorum. bol kazançlar

3. Enka da daha önce de bu tip haberler geldiğinde saman alevi gibi yükseliyordu hisse sonra eski haline dönüyordu.
    Alınan ihalenin büyüklüğü ve süresi önemli.
    Enka geri alımlarla birlikte şu an çok da düşük bir konumda değil. Ekstrem yükseliş beklemiyorum ben. Temettüden ve bölünmeden önce 5.70 leri görmüştü şimdi de 5 civarında dolanıyor. Enka hissedarlarına kazandırmasa da orta vadede çok da zarar ettirmedi. Maliyetine gelen KY de hisseden çıkabildi. Bu anlamda takdir ediyorum Enka yı. Çoğu hissede hala maliyetine gelmeyi bekliyor millet.
    Benim beklentim sene sonuna doğru 5.50 leri görebilir en çok. Herşey çok iyi gider de endeks 110 bini geçerse belki 5.70-80 leri görebilir. Bu da ortalama %15 yükseliş demek.
    Enka uzun vade için toplanır. Heyecan aramayan, uzun vade kazanç isteyen temettü ve bedelsizle yolunu bulur. Krizlerden asgari şekilde etkilenir. Çünkü u.arası ihaleler alır. Küresel bir kriz olursa ancak tehlike yaşar. Geri alımla yatırımcısını düşünmesi de takdire şayandır.
    Bilgilerinize.
    Not: 4.70 leri görürse yüklü alım için fırsat oluşturur kendi adıma. Arkama yaslanır keyfime bakarım.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hisse şu an tam son 4 aylık yükseliş trend çizgisinin üzerinde. 4.90 dan aşağı salarsa trend bozulacak. Buralar destek olmalı Enka için.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bu tür haberleri enkada cok gördüm gecirdim.öle büyük tepkiler beklemeyin enkadan.saglam adımlarla yoluna dewam eder.kendisi ilk aldıgım hissedir ve portföyümde en cok o yer kaplar
    uzun vadede yüz güldürür..

6. AaAaAAaaAAa

SM-J100FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by bistxxx Yazıyı Oku
    Bana kalırsa da düzeltme yapıyor. 5.65 desteğini kırarsa 5.50lere kadar düşebilir ama yakın zamanda bilançosu açıklanacak daha fazla düşeceğini sanmıyorum. YTD

Sent from my LG-D855 using Android mobile app
    AAaAAAAAAAAAAAaaAAaAAAAAAAAAaAaAAAaAAaAaAAaa

8.  Alıntı Originally Posted by KANYON Yazıyı Oku
    Teşekkürler duyarlılığınız içn bistxxx
    AaAAAAaAaAaAaAAAaaAAAAAAAAAaAAAAAaaaaaAAaAaAaaAAAa aARaaA

Sayfa 244/355 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •