Sayfa 107/327 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 849 - 856 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. Kaplamın durdo gedza bütün ambalajlar gidiyor

millet şimdi eminişe saldıracak spek gene mal kaptıracak

geri zekalı salak spek

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Kaplamın durdo gedza bütün ambalajlar gidiyor

millet şimdi eminişe saldıracak spek gene mal kaptıracak

geri zekalı salak spek
    bak ambalaj da gidiyor

2 yıl önce bist özsermayenin azalması ve sürekli açıklanan zarar nedeniyle şirketi uyarmış ve gözaltına alırım demişti. Bu konuda daha sonra bir gelişme oldu mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    2 yıl önce bist özsermayenin azalması ve sürekli açıklanan zarar nedeniyle şirketi uyarmış ve gözaltına alırım demişti. Bu konuda daha sonra bir gelişme oldu mu?
    Uyarıdan sonra patron alacaklarından feragat etmiş ve bir sonraki bilançoda öz kaynakları artı ya geçmişti halen de ozkaynaklari 5 trilyon civarında
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayın thejackalav üstad
    Grafiklere bakarken hep aklıma takılıyor. Bu ekim ayındaki 6.66
    grafikte sırıtıyor sanki bozuyor olmaması gereken bir hareket gibi duruyor.Gecmısten beri baktığımızda şimdi orada garip duruyor.Borsada olmaz diye bir şey yok ama eminisin grafikleri çok nasıl diyeyim uyumlu hep barlar.Bu hareketin bir sebebi var mıdır sizce
    Birde bu cephede sizce farklı bir durum var mi
    Şundan soruyorum haftaliklarda yaklaşık 5 hafta 'dır bolinger alt bandında seyrediyor. Geçmişte çok uzun süre (düşüş periyodu haric) alt bantta çok seyretmemis
    Tesekjurler

6.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Sayın thejackalav üstad
    Grafiklere bakarken hep aklıma takılıyor. Bu ekim ayındaki 6.66
    grafikte sırıtıyor sanki bozuyor olmaması gereken bir hareket gibi duruyor.Gecmısten beri baktığımızda şimdi orada garip duruyor.Borsada olmaz diye bir şey yok ama eminisin grafikleri çok nasıl diyeyim uyumlu hep barlar.Bu hareketin bir sebebi var mıdır sizce
    Birde bu cephede sizce farklı bir durum var mi
    Şundan soruyorum haftaliklarda yaklaşık 5 hafta 'dır bolinger alt bandında seyrediyor. Geçmişte çok uzun süre (düşüş periyodu haric) alt bantta çok seyretmemis
    Tesekjurler

Herşeyin farkındasın önün açık yolun uzun.. Genel kurul ve aylık kapanışı bekliyor... Geçenlerde paylaştığın aylık düşüş barlarından sonra 1. Veya 2. Ay demiştinya işte o oluşumu bekliyor barlar ve göstergeler... 6.60 kalkışından öncede indikatör ve barlar sinyal vermişti zaten pozisyon arttıran yani tetikleyen bendim... Şimdi aynı grafik indikatör dalgası grnyo da oluşuyor... Kısaca bunları yazarak anlatabilmek çok zor grafikler üzerinde ve indikatör dakikadan aylığa farklı ortalamalar ile uyumunu keşfedebilmem çok uzun zaman aldı... Ama doğru yoldasın diye düşünüyorum.. Bolinger rsi ağırlıklı ortalama ve hacim... Ortalama atarken grafik 5dakikalıkta olsa haftalıkta değişik varyasyonları dene çabuk anlayabilmen için kısa vade dakikalık yada birim ve DOW endeks grafiğinde çalış.. Hiç yanıltmaz çok sistematiktir... Daha uzun birimli grafiklerde algını ve öğrenimini geliştirmen yıllar alabilir... Umarım anlatabilmişimdir. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Herşeyin farkındasın önün açık yolun uzun.. Genel kurul ve aylık kapanışı bekliyor... Geçenlerde paylaştığın aylık düşüş barlarından sonra 1. Veya 2. Ay demiştinya işte o oluşumu bekliyor barlar ve göstergeler... 6.60 kalkışından öncede indikatör ve barlar sinyal vermişti zaten pozisyon arttıran yani tetikleyen bendim... Şimdi aynı grafik indikatör dalgası grnyo da oluşuyor... Kısaca bunları yazarak anlatabilmek çok zor grafikler üzerinde ve indikatör dakikadan aylığa farklı ortalamalar ile uyumunu keşfedebilmem çok uzun zaman aldı... Ama doğru yoldasın diye düşünüyorum.. Bolinger rsi ağırlıklı ortalama ve hacim... Ortalama atarken grafik 5dakikalıkta olsa haftalıkta değişik varyasyonları dene çabuk anlayabilmen için kısa vade dakikalık yada birim ve DOW endeks grafiğinde çalış.. Hiç yanıltmaz çok sistematiktir... Daha uzun birimli grafiklerde algını ve öğrenimini geliştirmen yıllar alabilir... Umarım anlatabilmişimdir. Bol kazançlar
    Tesekkurlerüstad anlamam biraz zaman alacak bu yazıyıÇalışıyoruz eminis üstünde
    Beni yanıltan bir olay da geçen ağustos golden cross diye düşündüm ama ağırlıklı 'nın geri gelebileceğini hesaplayamadim
    Dediğiniz gibi daha çok fırın ekmek yememiz gerekiyor

8.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Tesekkurlerüstad anlamam biraz zaman alacak bu yazıyıÇalışıyoruz eminis üstünde
    Beni yanıltan bir olay da geçen ağustos golden cross diye düşündüm ama ağırlıklı 'nın geri gelebileceğini hesaplayamadim
    Dediğiniz gibi daha çok fırın ekmek yememiz gerekiyor

Estağfurullah.. Bence iyi durumdasın... O dediğin dönemde 4,24 dememin sebebi oydu.. Şimdi 3,78 demek gibi... Ama teyidleri olaylara bağlamak gerekir ve 5 dakikalıktaki o an 50 tane beş dakika sonunda oluşabiliyorsa zıplama marjı.. Aylıkta 50 aydada oluşabiliyor..tabi hep geçmişten ve en az zaman biriminden artarak oluyor.. Ayrıca eminişte golden cross olacak... Ama patron olması gerektiği zaman satış yaptı şimdi tahta zaman kazanıyor yada patron.. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 107/327 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •