Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324
Arama sonucu : 192 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Orta uzun vade sistematik disiplin ve başarı

1. Pegasus 35 lerden aşağıya doğru süzülür...
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

2. DEVA 4.50 fibonacci desteğidir.. hedefimiz 6,3 TL ilk etapta Tahmini Süre: 2 Ay. Kar potansiyeli : %30-40 arası.

not: Yatırım tavsiyesi asla değildir.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

3. prkme şuan tamamen spekülatif durumdadır.

4. DEVA fibonacci desteği aşağı yönlü kırılmıştır fakat hissede kalmaya devam ediyoruz endeks ten dolayı dün tüm senetlerde olumsuz bir durum yaşandı. şirketin karlılığı iyi gelecektir bu sebeple pozisyonumuz sağlam.

5. SASA 10,30 altına inmeden asla almam Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    günlükte grafik pek bir şey söylemesede haftalı grafiğinde macd al vermiş ve güzel bir tobosu mevcut hedef 5,63 der formasyon gereği4,69 fib 0,5 seviyesi olarak görülüyor ve manuel çizimdede aynı seviyeler ilk direnç görünüyor 4,69 aynı zamanda 4 saatlik grafikte de önem arz ediyor fib 0,61 seviyesi ben alım için ya 4,80 beklerim yada düzeltme yapmasını bana görede düzeltme seviyesi 4,16 dır herkese bol kazançlar
    bluestar topiğini kirlettiysek kusura bakma
    nokta atış yapmışız haftalık ve aylık değere baktığımda umrım faydalanan olmuştur
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    nokta atış yapmışız haftalık ve aylık değere baktığımda umrım faydalanan olmuştur

teşekkürler dediğiniz gibi 4,16 dan döndü. Teknik analiziniz başarılı.

ben biraz yukardan almış oldum yapacak bir şey yok. Şirket sağlam 2-3 aya kadar kafamda ki fiyat hedefine gelince satacağım. Sonra başka kulvarlara bakacağım hayırlısı ile.

8. LKMNH hissesinden de bir miktar aldım hayırlısı diyelim...

Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •