Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
Arama sonucu : 53 madde; 41 - 48 arası.

Konu: 24 Kasım Öğretmenler günü Kutlu Olsun

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Öğrenci velisi ve yakınlarının dövdüğü öğretmenin boyun kemiği kırıldı
    Gaziantep'te, sınıf öğretmeni Mustafa Koç (35), okumayı öğrenen öğrencisini tebrik etmek amacıyla yanağını sıktı. Yanağı kızaran öğrencinin babası, işyerine çağırdığı Mustafa Koç'a 4 yakınıyla birlikte saldırıp, tekme tokat dövdü. Yanındaki öğretmen eşi Özlem Koç'un da yumruklandığı olayda Mustafa Koç'un boyun kemiği kırıldı. Öğretmenler Günü'ne hastanede yaşam savaşı vererek giren Mustafa Koç'un hayati tehlikesi sürüyor.
    1-2 YIL ÖNCEDE 1 LİSEDE ÖĞRENCİ ÖĞRETMENİ DIŞARIDA İTİP,ÖĞRETMENİN yere düşüp ÖLMESİNE SEBEB OLMUŞTU.Televizyonlar göstermedi bile...
    5-6 yıl önce de SEVİLAY DURUKAN öĞRETMENİMİZ (ARKADAŞIMDI) BİR ÖĞRENCİYİ UYARDIĞI İÇİN BIÇAKLANARAK ŞEHİT EDİLMİŞTİ...O kadar samimi bir arkadaşımızdı ki,her öğrencisiyle ilgilenirdi...ama gel görki sonuçlara bak...

Ne kadar da hak ettiği itibarı göremese de toplumun en saygın işlerinden birini yapan vefakar, cefakar öğretmenlerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

30 KASIM 1922

bursa'da baş kumandanımızla mülakaat
    mustafa kemal paşa ile karşı karşıya-
    muallimlerin bursa'yı ziyaretlerinin paşa üzerindeki tesiri

askerin kazandığı zafer ilim ve irfan ordularının kazandığı zaferin ancak zeminini teşkil eder.
    30 kasım 1922

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922

Teşekkürler ederim Cüneyt ağbim.Ben de tüm öğretmen arkadaşlarımın gününü kutlarım. İnşallah güzel günlere ...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Forumdaki tüm değerli öğretmenlerimizin günü kutlu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    19,985
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet