Sayfa 38/588 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 4699 madde; 297 - 304 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Geçen yıl Adnan Polat elindeki hisselerden 100 bin küsür satmıştı,şimdi baktığımda onların önemli kısmını geri almış görünüyor...önemli bir ayrıntı.

2. Hocam grafik gorenler sık sık paylasirsa çok iyi olur. bu hususta Rockwell hocam paylaşımları için teşekkür ediyorum.
    Ha bu arada açıklanan kar payı genel kurulun teklifine sunulacak . Aselsan'da olduğu gibi bir iyileştirme gelebilir mi acaba diye düşünüyorum. En azından güncel olaylar tetiklemezse kurula doğru hareketlenme olabilir

Bu kadarı da fazla artık, ulan diğer sağlam hisselerin tamamı uzaya gitti!! Bu halen daha sürünüyor bare yükselişe ayak uydur be! Güvenim ciddi azaldı ilk fırsatta şutingen..
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

4. Kısa vadeli düşüş trendini kırdık gibi 1 haftadır hiç hoşuma gitmiyordu. Ancak dün ve bugün iyiyiz çok şükür.
    Kim ne derse desen bu hissenin yeri burası değil bilançoda arıza çıkmazsa yükseliş trendi devam eder diye düşünüyorum, inşallah tabi.
    Hepimizi kovup yukseltirlerse çok üzülürüz sonra. O yüzden sabır mecbur

Allah'ını seviyorsan 3,47'ye düşürsene hisseyi, bak bir şey deneyeceğim.

Alıntı Originally Posted by productivity Yazıyı Oku
    Allah'ını seviyorsan 3,47'ye düşürsene hisseyi, bak bir şey deneyeceğim.
    Hatta vazgeçtim elin değmişken 3.13 daha iyi olur. Daha büyük bir şey denerim ;)

7. Aman saying hocam tobe de. Buraya getirene kadar göbeğimiz çatladı.
    Blanco icin son tarih yaklaşıyor bakalım o zaman ne halt yiyecek

Sn. Hamitali, şaka bir yana kısa sürede 3.7x 'leri kırması gerekiyor aksi taktirde geri çekilme olacaktır. İyi bir bilanço gelirse kırılım gerçekleşir inşallah..

Sayfa 38/588 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •