Sayfa 99/587 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 4695 madde; 785 - 792 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. İmtiyazlı hisselerinden dolayı bu hissenin temettü vermemesi bence daha hayırlı.
    Bu hissenin en büyük derdi imtiyazlı hisseler!

2.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    İmtiyazlı hisselerinden dolayı bu hissenin temettü vermemesi bence daha hayırlı.
    Çok doğru,verdiği temettüyü yine kendi alıyor...spk bu imtiyazlı hisse işine son vermesi lazım,en azından temettü konusunda.

3.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    İmtiyazlı hisselerinden dolayı bu hissenin temettü vermemesi bence daha hayırlı.
     Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Çok doğru,verdiği temettüyü yine kendi alıyor...spk bu imtiyazlı hisse işine son vermesi lazım,en azından temettü konusunda.
    Aynen öyle. İmtiyazlı temettüyü kendileri alıyor nasıl olsa. Millete dağıttıkları cep harçlığı. Spekülatör dediğimiz kendi adamları olan kağıt yapıcıya da emretmişlerdir, kesinlikle 5 TL yi geçirmeyeceksin diye. Oh ne güzel kendin çal kendin oyna.

Aslında yükselme vakti geldi bunun. Teknik olarak 5.dalgasında düşüşün. Dibi olarak 4.12 düşünmüştüm ama kararsız kaldım. Tekrar 4 altı görülebilir diye psikolojik yıpratma savaşındalar. Kağıdı iyice salıp SPK karı açıklanınca da 5 lere çıkaracaklar gibime geliyor. Nasılsa daha fazlasına ihtiyaçları yok.

4. Yavaştan almaya başladım, 4.05 seviyesi 2. kez test edildi. Çok ta güven duymuyorum ama nasip artık. 4 ün altına düşerse omuz atarım.

Alıntı Originally Posted by Selamsız Yazıyı Oku
    Yavaştan almaya başladım, 4.05 seviyesi 2. kez test edildi. Çok ta güven duymuyorum ama nasip artık. 4 ün altına düşerse omuz atarım.
    Hissedeki piyasa yapıcılar alıcı buldukça veriyor görüntüsünde...
    Ancak sermayesi 75 milyon olup; üstüne 50 milyon kar yazacak ve sürekli düşecek pek mantıklı da değil...
    Tahminim yükseliş için ellerinde yeterli görmedikleri malı toplayabildikleri kadar aşağıdan biriktirmeye çalıştıkları yönünde...
    Alım için çok aceleci davranmayacağım...
    3,92-3,93 seviyelerine değer ve teyitli dönerse cazip hale gelecektir diye düşünüyorum...
    Yɑpɑbildiğimiz herşeyi yɑpsɑydık, bunɑ kendimiz bile şɑşɑrdık...
    Thomɑs Edison...

6. neyseki kapanışa doğru ufakta olsa bir zıpla geldi umarım yarın guzel olur
    yatırım tavsiyesi değildir

Biraz alsam mı diyorum, sonra 118 bin olmuş endekse güvenemiyorum..

Bir yıllık ortalamasının bile altında fiyat.. vah kardeşim..

Utanmasa dead-cross cizcek, peh!

Sayfa 99/587 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •