Sayfa 490/587 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Bilanço bu zamana gelir demiştim,tutmadı...bizimki alamadı mı,satamadı mı? sanki o nedenle gecikti bilanço gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Bilanço bu zamana gelir demiştim,tutmadı...bizimki alamadı mı,satamadı mı? sanki o nedenle gecikti bilanço gibi.
    yönetim kurulu sermaye artırımı kararı aldıktan sonra geri alım da satım da kanunen mümkün değildi sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by mutemmimcuz Yazıyı Oku
    yönetim kurulu sermaye artırımı kararı aldıktan sonra geri alım da satım da kanunen mümkün değildi sanırım.
    piyonlarına yaptırır..

4. Dğal gaz fiyatı yine düşürüldü,sanayide kullanılan doğalgaz fiyatı 2 ay öncesine göre 3 te 1 e düştü...egserin en önemli girdi maliyeti...Türkiye'deçok büyük,uzun süreli bir inşaat faaliyeti başlamak üzere ama egser düşüyor...Quagr 75 TL oldu .ş...f..sizliğin kitabın yazıyor bizim spek.sat adi,üstüne bir 4.çeyrekte zarar açıkla...cebini doldur...

5.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Dğal gaz fiyatı yine düşürüldü,sanayide kullanılan doğalgaz fiyatı 2 ay öncesine göre 3 te 1 e düştü...egserin en önemli girdi maliyeti...Türkiye'deçok büyük,uzun süreli bir inşaat faaliyeti başlamak üzere ama egser düşüyor...Quagr 75 TL oldu .ş...f..sizliğin kitabın yazıyor bizim spek.sat adi,üstüne bir 4.çeyrekte zarar açıkla...cebini doldur...
    Doğalgaz zammında devre kestirtir.
    İndiriminde de kestirtti.
    O ÇOCUĞUn işi bu!

6.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Dğal gaz fiyatı yine düşürüldü,sanayide kullanılan doğalgaz fiyatı 2 ay öncesine göre 3 te 1 e düştü...egserin en önemli girdi maliyeti...Türkiye'deçok büyük,uzun süreli bir inşaat faaliyeti başlamak üzere ama egser düşüyor...Quagr 75 TL oldu .ş...f..sizliğin kitabın yazıyor bizim spek.sat adi,üstüne bir 4.çeyrekte zarar açıkla...cebini doldur...
    Her türlü sürprize açık bence.EVet kötü bir son çeyrekde gelebilir pazar daralmasından dolayı lakin talebi düşen verimsiz fazla ocakların kapatılmasıyla da maliyet ve gider de düşmüş olması gerekir son çeyrek bence dengeli gelir diye düşünüyorum.Ammaaa bo doğal gaz indirimine verdiği negatif tepki ile takdiri haketmiyor değil..

7. Hala 12 aylık yok...Uşak'ta 3. üç aylıktan %15 fazla geldi 4. çeyrek,bu durumda benzer bir bilanço gelirse 400-410 civarı gelmesi gerekir...benim beklentim de böyleydi...merakla akşam saat 18 sonrasını bekliyorum.400,hele 380 altı bir rakam bence incelenmesi gereken bir sonuç olur...art niyet ararım.

8.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Hala 12 aylık yok...Uşak'ta 3. üç aylıktan %15 fazla geldi 4. çeyrek,bu durumda benzer bir bilanço gelirse 400-410 civarı gelmesi gerekir...benim beklentim de böyleydi...merakla akşam saat 18 sonrasını bekliyorum.400,hele 380 altı bir rakam bence incelenmesi gereken bir sonuç olur...art niyet ararım.
    Sn. Efe
    Soyguncunun tezgahına girmişiz.
    Art niyet arasak…
    Art niyet bulsak
    Ne çare?
    Son bir haftaki performans bilançonun ne geleceğini bana hiç merak ettirmiyor doğrusu.
    Hatta bedelli artırımdan beri
    Hatta meşhur kap tan beri

Not: 16 şubattan beri 5 kere devre kestirmiş 🤔

Sayfa 490/587 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •