Sayfa 497/587 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547 ... SonSon
Arama sonucu : 4694 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Genel kurul için de henüz bir bildirim yok...bedelli temettüden karşılansa güzel olurdu.

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Genel kurul için de henüz bir bildirim yok...bedelli temettüden karşılansa güzel olurdu.
    SPK onayı bekleniyor, sonrasında sermaye arttırımı gerçekleşecek. Bu işlemler bitince genel kurul yapılır. Temettü dağıtımı bu yıl yapılmayacak bence. SPK onayı bu hafta içinde gelebilir.

3. Haftalık satanlar:

Aylık satanlar:

3 Aylık satanlar:

4. Bencede temettü dağıtmayacak temettü dağıtacak olsa neden hem bedelsiz hem bedelli yapsın

Şansıma Ereğli ve Ege seramik var 2 sinde temettü olmayacak 😓😓😓

5. Hem bedelli , hem de temettü.
    Olursa,
    Saçma olur ve şaşırtır.
    Üstelik
    % 440 bedelli
    %26,66 bedelsiz yaptığı bir anda.

6. Ben de "temettü verir "demedim, "olsa iyi olur" dedim...

7.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Ben de "temettü verir "demedim, "olsa iyi olur" dedim...
    Şimdiye kadar verdiklerini misliyle geri alma peşinde, üstelik haince bir yöntemle. Neymiş bedelsiz sermaye de arttırıyormuş.

8. 9 şubat tarihinde % 278 bedelsiz, % 88 oranında bedelli sermaye artışı kararı alındı. Rüçhan hakkı kullanma bedeli yüzünden bunun gerçekte yüksek oranda bedelli sermaye artışı olduğu yatırımcılar tarafından belirtildi. 8 şubatta borsa işleme kapatıldığında kağıt 30.06 TL idi. Borsa 15 şubatta açıldıktan sonra kısa sürede kağıt 42'leri gördü ve 22 şubattan beri düşerek buralara geldi. Bu düşüşün nedeni olarak gerçekte yüksek oranda bedelli kararı nedeniyle bedelliye katılmak istemeyenlerin satışı gösterildi ama neden kağıt bu karardan sonra neredeyse % 40 civarında arttı, bunu anlamaya çalışıyorum..

Sayfa 497/587 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •