Sayfa 113/446 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 3564 madde; 897 - 904 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

yabancı borsalarda tatsız.

ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne hafif satıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan
    tahmin -124 olurken, ortalama tahmin -31 olarak gerçekleşti.
    Foreks'in 27 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +425 puan olurken, en düşük beklenti -325 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan analistlerin 13'ü negatif, 14'ü pozitif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
    Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST 100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : -124
    Ortalama : -31
    Maksimum : +425
    Minimum : -325

4. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Spk'ya 3 kez mail gönderdim şirket tarafından bizzat yapılan manüpilasyonu anlattım açık açık ky soyuluyor mağdur ediliyor dedim alenen şirket ödeyeceği temettüyü bu şekilde temin ediyor dedim.... Hala bir cevap gelmedi... Çalmaya çırpmaya talana yağmaya ne kadar sessiz kalacaksın eyy spk....

Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Hı....lığa arsızlığa dola....dırıcılğa aleni bir şekilde göz yumuluyorsa prim eriliyorsa bir ülkede hiç kimse haktan hukuktan bahsetmesin..

7. O yediğin HuRmAlaR gün gelir senide tırmalar spek bozuntusu ve avanesi.... Temettünün bedelini yatırımcıya kes birleşmenin bedelini yatırımcıya kes...Yazık sana.... Koskoca şirketin ve avanelerinin tenezzül ettiği şeye bak!! Sanki sanayi şirketi değil de galibin paravan şirketi.. Nasılsa meydan boşş.. Bu spek bozuntusu ve avanesi herhangi bir avrupa borsasında bu ortamı bulabilirmiydi, değil manipülasyon adını zikredebilirmiydi buna kalkışabilirmiydi, kalkışsaydı ne olurdu, başına ne gelirdi???? Aklımda sorular sorular.. Spk'dan gelecek cevap ne olursa olsun şirket ve spek avanesi hakkında suç duyurusunda bulunacağım benim gibi düşünen arkadaşlar varsa bana özelden yazabilirler.. Bilgi belge vs. paylaşabilirler..

Saygılarımla

Ytd

8. Elbette öyle yada böyle geriye dönük yapılan hareketlerin takas dökümleri incelenecek ve muhtemelen yapılan manipülasyon gün yüzüne çıkacaktır.. Benim derdim tahtada yapılan bu soygunun açığa çıkması ve suçluların hesap vermesi.. Uzun zamandır bu hissedeyim kesinlikle zarar söz konusu değil.. Manipülasyon bu tahtada daha öcede çok yaşandı ve yapanlara para cezası verildi ve işlem yasağı getirildi.. Ancak hala aynı spek ve avanelri bütçeleri kısıtlı olduğu için bu tür sığ tahtaları özellikle tercih ediyorlar çünkü halk tabiriyle fink atmaları daha kolay oluyor.. Tabi dışardanda maddi destek alır bu muhteremler.. Kıssadan hisse benim istediğim hisse fiyatının "Piyasa Koşullarında" oluşmasıdır ki çoğu yatırımcıda böyle ister.. Fiyat 1tl olmuş 50tl olmuş ben işin o boyutunda değilim, benim derdim fiyatların gerçek piyasa koşullarında oluşan gerçek fiyat olması eder fiyat olması yatırımcının mağdur edilmemesi bu avanelerin haksız hileli kazanç elde etmemesi kısaca manipülasyonla hiçbir yatırımcının mağdur edilmemesidir benim isteğim...

Kısaca Manipülasyon piyasanın şeffaflığını engeller, piyasanın işleyişini tehdit eder ve en önemlisi yatırımcıya zarar verir....

Hangi yatırımcı böyle bir piyasaya girmek ister....

Ytd

Sayfa 113/446 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •