Sayfa 15/446 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 3564 madde; 113 - 120 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. [QUOTE=Ice man;53881][QUOTE=ekinoks3881;46939]
     Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku

Evet 2. şık doğru çıktı.garanti son 2 haftadır topladığı malların 30000 lotunu verdi bugün.ekspres yatırım 11000 lot alım yapmış.vakıf yatırımda yine ufak ufak alımlara başlamış.cuma günü 10 lira civarından sattığı malların 7000 lotunu bugün yerine koymuş..mart ayı içinde açılacak fabrikanın haberiyle gene 10 lira üzerinden satar muhtemelen.2. seans hissedeki satış baskısının kalktığını gördüm.citibank yabancıdaki 110000 lot duruyor.Bugün ekspres üzerinden yapılan alımlar citibank yabancıya giderse tekrar alıma geçtiği anlamına gelir..Hisse 5 liralardan 10 liraya gittiği geçen ay citibank alımları ile gitmişti..yatırım tavsiyesi değildir.hayırlı kazançlar.[/

Dostum bence biraz daha sabır!!İlginçtir subatı pass gecti muhterem spek... Gerçi hoş Şubatta bitti bugun itibarıyla.. Beklemek bizim işimiz sende geregini yap gali spek!! Her kağıdın bir ederi var biz fazlasını istemiyoruz fazlası senin olsun.... Gerçi hoş biz ne desek boş ancak bence daha gidecek yolun var....

Ytd

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Şirketlerin bilançoları gelmeye devam ediyor.fakat egpronun kari ve geçen yıla göre kar oranındaki artışı yakalayan çok az hisse var .elbet bu durum birilerinin gözüne carpacaktir.bugunku gibi hisseyle istediği gibi oynayan grup bir gün elindeki mali bu fiyatlardan kaptırınca ah vah diyecektir.hisseye sabah 8.70 leri gösterip sonra 9.60 lara çıkarıp tekrar 8.90lara düşüren kişilerin aynı gruptan kişiler olduğunu dusunuyorum.zaten bu kişiler degil miydi aralık 31 e kadar hisseyi bilinçli olarak yukseltmeyerek hissenin b grubuna geçmesini engelleyen ve hisseye ilgi çekmek istemeyen.fabrikanin açılacağı mart ayına girdik.fabrika açılışıyla hisseye biraz daha ilgi artacaktır.mayis ayinin başında açıklanacak olan 3 aylık bilanço ise geçen yıla göre yine daha yüksek bir kar getirirse ışte o zaman büyük bomba patlar.temmuzda b grubuna geçecek hisseye olan ilgi artacağından mayıstaki bilanço iyi gelirse temmuza kadar herkes pozisyonunu arttırma çabasına girecektir.yarinda bugunku gibi kedinin fareyle oynadığı gibi oynasınlar kağıtla.benden alacakları tek bir lot yok şimdilik.hatta benim onlardan alacağım lotlar olacak.ama bu hareketleri yaparken dikkat etsinler spknin radarina yakalanmasinlar.spk kişilere de brüt takas uyguluyor.bugunku hareketin aynısı bir daha yaparsa bu grup spkya dilekçe yazmayı dusunuyorum hareketlerin incelenmesi için.alan satanlar arasında ilişki var mi varsa bu kişilerin manipülasyon yapmış olduğu ve bu kisilere brüt takas uygulanmasını talep edeceğim.hayirli kazançlar herkese.burada yazılan yorumlar kendi düşünce lerim olup kesinlikle yatirim tavsiyesi değildir.

2. Ekinoks kardes güzel şeyler yaziyorsun. Bende büyük oranda aynı fikirde sayilirim. Kağıtta sürekli bir grup satış baskısı uygulayarak ky yi bezdirmeye çalışıyor tum malları toplanmak için. Ben böyle yorumladım. Ytd

Sent from my SM-G710 using hisse.net mobile app

3. Dunki takaslara bakarsaniz alis satis yok gibi.sag ceb, sol ce top cevirmisler.

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app

4. Hisse bugün normale döndü.9 destek yapılmaya çalışılıyor.9 da 7000 lot 9.01 de 2000 lot alıcı bekliyor.genelde 9.03 ile 9.10 arasında şu anki işlemler.saticilar isteksiz görünüyor.alicilar da cesaretsiz görünüyor.sanki yukarı hareket için işaret bekleniyor gibi.ayrica haftaya avrasya pencere fuarına sirket çok büyük önem veriyor.yurt dışından ve yurt icinden çok sayıda katılım olacağı belirtiliyor.bakalim fuardan ne kadar bir iş anlaşması yapılacak.hayirli kazançlar.yatirim tavsiyesi değildir

5. Hedefte herkesin bildiği fabrika açılış haberi var. Bakalım ne zaman ve nasıl fiyatlanacak. YTD

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

6. Vakit daralıyor ve spek için işler zorlaşacaktır. Bana göre fabrika haberi gayrimenkul satışından kıymetli çünkü süreklilik ifade ediyor. Bugünden itibaren 9 altı alım icin fırsat niteliğinde gibi görünüyor. Spek bir hamle daha yapacak mı haberden önce bakalım. Avrupanın en büyük pvc fabrikası haberi küçük bir haber olmasa gerek. Yazdıklarım naçizane kendi görüşüm olup asla yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Saygılar.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

Sayfa 15/446 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •