Sayfa 265/445 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Genel kurul 24 nisan saat 11 de menemen izmirde fabrika binasinda yapilacak.
    Tekrar soruyorum varmi katilacak arkadas... her turlu yardimci olurum. Çunku firmanin yeri biraz karisik... toplu tasima araclari bayagi uzaklarda...

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Genel kurulda 7.maddede ,
    Yonetim kurulunun 2017 hesap dönemine ilişkin , kar dagitimi konusunda almiş oldugu teklif karari gorusulecek...
    Şimdi sizlere soruyorum ...
    1 : temettü mü
    2 : bedelsiz hisse mi
    3 : hissenin gercek ederine mi ulaşmasini isterdiniz...

3. Benim tercihim 3. Olacak . Ve bunu toplantida da şiddetle dile getirecegim... çok çok daha söyleyecegim şeyler olacak onlara...

4. Tabiki 3. Şeçenek isteriz bedelsiz verip de yerinde sayanları görüyoruz ama ben dun ve bugun bir hareket bekliyordum yazıklar olsun diyorum biz güvenip bekliyoruz elbet birgün ederine gidecek

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Benim tercihim 3. Olacak . Ve bunu toplantida da şiddetle dile getirecegim... çok çok daha söyleyecegim şeyler olacak onlara...

%5’ i geçsin de artık A grubuna geçsin egpro.

6.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Genel kurul 24 nisan saat 11 de menemen izmirde fabrika binasinda yapilacak.
    Tekrar soruyorum varmi katilacak arkadas... her turlu yardimci olurum. Çunku firmanin yeri biraz karisik... toplu tasima araclari bayagi uzaklarda...

Genel kurula spekin dökmek istedigi baba yiğitler elbette gelecek onlarinda bizim adımıza sorulari olacak sıkıntı yok

7. Genel Kurula katılacak olan arkadaşlara;
    Şirket yönetimi Pimaş AŞ'den beni çok iyi tanır. Yaptıkları usulsüzlüklerin SPK nezdinde hakkını aradığımdan ötürü.
    Kendilerinden şunu isteyin. Sadece olumsuz ve kötü haberleri kap'a açıklamasınlar. Yatırımcı bu durumdan artık iğreti duyuyor.
    Güzel haberleri kap'a bildirsinler. Arsa satışının ne durumda olduğunu Kap'ta paylaşsınlar.
    Yatırımların ne durumda olduğunu Kap'ta paylaşsınlar.Şirketin gelecek projeksiyonunu medyada haber yaptırsınlar.
    Halka açıklık oranını arttırmak istemiyorlar ise hisse geri alımına başlasınlar.
    Tahtayı 2-3 tane günlük peşinde koşan o.c teslim etmesinler.
    2010 yılında 8 TL olan bir hisse üzerine Türkiye'nin en büyük iki şirketini katmasına rağmen halen nasıl 10 TL'de olur bunu cevaplasınlar.
    Günlük yapan o.c larının şirketin itibari değerini yerler altına serdiğinin farkındaysalar ne tür bir önlem peşindeler yoksa geyiğe yatmak daha mantıklımı geliyor kendilerine?
    Hükümetle bir sorunları varmı! (bu önemli soru) Yaptıkları bazı haberler Türkiye'de kaosa destek vermek anlamı taşıdı geçmiş dönemlerde.
    Adam olsunlar. o.c ile değil adamlarla hareket etsinler. Şirketin piyasa değerini o.c tekeline bırakmasınlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Reaktör Yazıyı Oku
    Genel Kurula katılacak olan arkadaşlara;
    Şirket yönetimi Pimaş AŞ'den beni çok iyi tanır. Yaptıkları usulsüzlüklerin SPK nezdinde hakkını aradığımdan ötürü.
    Kendilerinden şunu isteyin. Sadece olumsuz ve kötü haberleri kap'a açıklamasınlar. Yatırımcı bu durumdan artık iğreti duyuyor.
    Güzel haberleri kap'a bildirsinler. Arsa satışının ne durumda olduğunu Kap'ta paylaşsınlar.
    Yatırımların ne durumda olduğunu Kap'ta paylaşsınlar.Şirketin gelecek projeksiyonunu medyada haber yaptırsınlar.
    Halka açıklık oranını arttırmak istemiyorlar ise hisse geri alımına başlasınlar.
    Tahtayı 2-3 tane günlük peşinde koşan o.c teslim etmesinler.
    2010 yılında 8 TL olan bir hisse üzerine Türkiye'nin en büyük iki şirketini katmasına rağmen halen nasıl 10 TL'de olur bunu cevaplasınlar.
    Günlük yapan o.c larının şirketin itibari değerini yerler altına serdiğinin farkındaysalar ne tür bir önlem peşindeler yoksa geyiğe yatmak daha mantıklımı geliyor kendilerine?
    Hükümetle bir sorunları varmı! (bu önemli soru) Yaptıkları bazı haberler Türkiye'de kaosa destek vermek anlamı taşıdı geçmiş dönemlerde.
    Adam olsunlar. o.c ile değil adamlarla hareket etsinler. Şirketin piyasa değerini o.c tekeline bırakmasınlar.
    Aynen katılıyorum, artık yatırımcı keriz değil yönetim bunu anlasın şeffaf olsun gizli kapaklı iş çevrilmesin..

Sayfa 265/445 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •