Sayfa 298/446 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 3564 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by mparlak Yazıyı Oku
    sn memolibo

burda herkesde hatırı sayılır lot var bendekı lotların hatırı sayılmaz denızde kumuz biz

9 aylık bılanco ve temettu tarıhını beklıcez mecburen

teknık olsa teknıge uysa bı seyler karayabılırzde buna ımkan vermıyorlar gordugun uzere

el mahkum piramitteki cengaveri izleyecegiz
    Haklısınız. Gecen 9 dan 13 e cikarkende tahtayı piramit suruklemisti. O zamandan beri 8 9 ay gecti yine ufaktan almaya basladilar. Aradaki fark ozaman citidede lotlar vardi adamlar hepsini sattilar tabi bunlar gercek yabanciysa

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mparlak Yazıyı Oku
    efendı bey

temel analızını ve arastırmanı herzaman takdir etmişimdir ama sabır konusunda maalesef hıc bırzaman takdir edemedim cunkü inatla sabrı karıstırıyorsun sence sabrın bence ınadın yuzunden cok buyuk fırsatlar kacırdıgını gerekli zamanda gerekli hamlelerı yapamadıgını ikimizde iyi bılıyoruz...

fi tarıhınde kamyonu ucurumda atıgımı bahsetmışin eger aynı hıseden bahsesıyorsak benım 6 ayda yaptıgım işleride cok iyi biliyon sen orada 6 sene takıldın ben bıraktıkdan sonra tahta cakıldı sonrasına tek lot bıle gırmedım sen en az 3 sene daha takıldın ne yaptın sonrasını bılmıyorum

yok başka senet dıyorsan başka keşistıgımız tahtada aylardır bır sey yapamadıgınız hısseyı patlatanın kım oldugunuda bılıyorsun orda yıllardır surunen yatırımcıların az duasını almadım cok buyuk beklentıyle gırdıgın senet 5 - 6 senede anca %100 yaptırabıldı sana takdir edersınkı sana kocaman bır hayal kırıklıgı yarattırdı sana

bak vesbede oyle 5- 6 senede degıl 9 ayda buyuk iş yaptın o takdir edilir cunku ınat yapmadın korkularının esırı olmadın hedefıne yaklastıkca verdin

ISPARTA ıle yanlıs bılgıler icindesın once onu ögren sonra ıspanyada degerlendır burada leblebı nohut olmadı gül ve lavanta vardır

sen avrupada oturuyorsun bu ANADOLU askı nerden gelıyor anlayamıyorum yenı ana hissende başarılar sana. yine sabır yolarını taştan yapacagına emin ol tl bazında kazanacaksın bunu cok ıyı bılıyorum ama yıne dolara faıze enflasyona yenık duseceksın bunuda cok ıyı biliyorum su anda orda doları faızı enflasyonu katmadan %25 icerdesin bu tuncay senin omrünü yıcek demedi deme

bagımsızlıgıma gelince bunu senden duymak üzücü zamanındada bu konuda cok atıp tutmuştun yanıldıgını gormüstün maalesef seni mutlu edıcek haberı veremıcem hala yalnız kurt um ömrüm oldukca borsada işlem yaptıkcada yalnız olmaya devam edicem ister inan ister kafandakı sabit fikirle devam et. benı entrese etmez

spk de tanıdıklarım- A-B -C SIRKETI icindekıler - patron tayfaları - spek grubları - kurum patronları yancılar- insiderleri tanımadım tanımayacagımda bunları tanıyanlar düsünsün der yoluma devam ederım

finansal okur yazarlıgım bana tahtalarda işlem yaptırtacak kadar yeterli fazlası zararlı siz gibi cok bilipte ucan sınegı bile hesap edıpte umut- ruya- halısunasyon gormemi engellıyor her sey kararınca olucak
    Sevgili Parlak dostum,
    Önce şunu vurguluyalım eskiden olduğu gibi şimdi de kısmi de olsa aynı gemideyiz. Eskiden farkı şu, eskiden rakiptik ve düşmandık şimdi ise dostuz.
    Burada sidik yarışı yapmıyoruz benim oyun tarzım senden oldukça farklı ama madem değindin açıklık getireyim...
    Kamyonu tepeye çıktıtığında realize ettim, evet camların çerçevelerin kırıldığı tv lerde eletrikli oto işi süpriz şekilde bu şirkete kaldı dendiğinde kamyonla halka arz yapma imkanı doğdu ve dolar bazlı yüksek bir kar elde ettim. Çok sonra aynı hisseyi kısmi olarak yerine koyduğumda maliyetim sıfırlanmış oldu.
    Gelelim market işine... orada maç henüz bitmedi rövanj oynanıyor 2019 ilk çeyrek görüşürüz.....

Ama burada amaç başarı hikayesi yazmak değil, amacım Egepro nun doğru bir adres olduğunu vurgulamak. Ben burada olduğuma göre yanlış adres değil, burada buluşmuş olmamız senin için bir şans çünkü burdaysam burada bulunmam temelsiz değil bu yüzden seçiminden dolayı tebrik ederim.
    İspartalısın ama ilk yazımdada söylediğim gibi memleketinin en değerli ürününden haberin yok takmışın levantaya...
    İnternette atramus olarak ara resmine bak belki tanırsın.....Türkiyede sadece ispartada yetişiyor, iklim açısından sadece bu yörede oluyor. Ama sizler farkında olmadığınızdan hayvana yem olarak yediriyorsunuz ama dışarda altın değerinde.
    Ondan dolayı ispartalılara has mı diye kuşku duydum bu kendi değerlerine kıymet bilmemek, aynı senin Egepronun kıymetini bilmemen, yönetimin sahip çıkmasının değerini bilmemek gibi.

Ben Istanbuldayım ama Anadolu yakasında oturduğumdan mıdır yoksa bu şirketlerin yönetim kurullarına Yılmaz bey girdi diyemidir fazla bir ilgi gösterdim, çok değil yakında sebebini sen de anlayacaksın.

Geldiğinde muhakkak görüşelim aynı sofrayı paylaşalım ama heyecanlanıp birayı dökmek yok.....

3. elinizde kaçlot var acayip merak ettim

4. ayrıca hissede muazam teknik var çalışıyor .ama oyuncu yönü belirleyen olduğu için seyircilerin elinden sabırdan başka bişey gelmiyor .aniden deh dese kimse mal alamaz .yok sıkarım suyunu çıkartırım dese en fazla yıl sonuna kadar sıkar sonrası ..............ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by borsacıamca Yazıyı Oku
    elinizde kaçlot var acayip merak ettim
    Sayın bordüsacıamca anlaşılan sen bu piyasada yenisin...
    Borsade etik olmayan tek şey sende kaç lot mal var diye sormak...
    Ayıptır ayıp, sen arkadaşına senin cebinde kaç para var diye sorarmısın....

6.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Sayın bordüsacıamca anlaşılan sen bu piyasada yenisin...
    Borsade etik olmayan tek şey sende kaç lot mal var diye sormak...
    Ayıptır ayıp, sen arkadaşına senin cebinde kaç para var diye sorarmısın....
    sorarım neden olmasın nesi ayıp .neden etik değil ?enteresan işler

7. elindeki lot miktarını yaz diye bir beklentimde yok sadece merak ettim .kim elini forumda açık eder .cahil işi .masadaysanız kartlar kapalı kalmalı

8. buyuk resime bakarsak tahta sizin yüzünüzden kitlenmiş vay bizim halimize

Sayfa 298/446 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •