Sayfa 3/442 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3533 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Anlamadım egpro nun hareketlerini silkeliyor mu topluyor mu yoksa iyice dibe doğru mu gidiyor

2.  Alıntı Originally Posted by t1tanss Yazıyı Oku
    anlamadım egpro nun hareketlerini silkeliyor mu topluyor mu yoksa iyice dibe doğru mu gidiyor
    biz yıllardır anlamadık zaten.... Alıp unutacan bu kağıdı. Kısa vadede uyuz eder insanı. Sabırlı olanlar için uzun vade güzel bir yatırım kağıdıdır bence...

3.  Alıntı Originally Posted by skfeyi Yazıyı Oku
    biz yıllardır anlamadık zaten.... Alıp unutacan bu kağıdı. Kısa vadede uyuz eder insanı. Sabırlı olanlar için uzun vade güzel bir yatırım kağıdıdır bence...
    Her sene 15 şubat kağıdın yükseliş trendine girdiği dönemdir. Bu sene çok ilginçtir ki ses seda yok.

4.  Alıntı Originally Posted by t1tanss Yazıyı Oku
    Her sene 15 şubat kağıdın yükseliş trendine girdiği dönemdir. Bu sene çok ilginçtir ki ses seda yok.
    Hocam sakami yapiyosun.kagit agustosta 3 tl idi.7 ayda 3 e katladi.9 tlye geldi.hala sakin diyorsunuz.

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app

5. Bu kagit 2010 da 8 tlden 1 yil sonra yine 3 kusir liralara dusmus.yuksekten alanlar tam 6 yil sonra anca maliyetlerini cikarmislar.paranin erimesi haric.

6. Beni yanlis anlamayin su anda temel karlilik beklenti felan olaylar degismistir bilemem.cok cikabilirde.bilmem..vebalda almam.bende pimas var ondan burayida okuyorum.

7. Bu düşerse pimas da düşer. Amac ne anlamadım şimdi. Düşsün mü istiyorsun çıksın mı istiyorsun ya da bir şey istemiyorsan 8den 3e düşüşü niye açıyorsun. Hicbir şeyden haberin yok ya da ilginç bir niyete sahipsin. YTD

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by Meddah1 Yazıyı Oku
    Bu düşerse pimas da düşer. Amac ne anlamadım şimdi. Düşsün mü istiyorsun çıksın mı istiyorsun ya da bir şey istemiyorsan 8den 3e düşüşü niye açıyorsun. Hicbir şeyden haberin yok ya da ilginç bir niyete sahipsin. YTD

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app
    Aynen.bu duserse pimasta duser.dussun istemiyorum.yanlis anlasilmasin.kimseyide etkilemeyim.her koyun borsada kendi bacagindan asiliyor.

Sayfa 3/442 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •