Sayfa 308/442 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3535 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. az bir şey alabildik düşerse yine alırız çıkarsa satarız bakalım hayırlısı olsun

3. T İ T A N İ K

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ..................

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Birisi yüklü mal aldı sanırım O yüzden gitmiyor.Bu kadar tepkisiz kalmasının başka açıklaması olamaz bence. ama beklemeye değer

6. https://www.youtube.com/watch?v=c8IFiGyoEyo

bunu daha yeni gördüm

iyi hikaye yazmışlar

yaptınızda ne oldu ?

reklam yapmayın

LA FONTENIE den maval anlatmayın

PİYASA DEGERINİZ KADAR KONUŞUN

7. aylık rutın yazımızın son cumlelerınıde yazalım

gedikteki taşeron angut ne oldu capraz işlemlerine niye yapmıyorsun yapsana capraz işlemlerle hacim yapıyordun ne oldu yoksa uyarımı yedin ..artık seni biliyorum ve her an tependeyım.. dua et senı spk lık yapmadıgıma gün gün yaptıkların yazılı.. ama aferım akılandın capraz yapmıyorsun.. yapmaki sürünsün kagıt bırak hacımsızlıgı patronun düşünsün görünürde 655 bın lotu var taseronları yan hesapları yazmıyorum hacımi o yukseltecek sen degil kurumlarınızı ezbere biliyorum

patronun daha cok mal bekler gırnavlayın yavsaklar sadece gululuyorum saklabanlıklarınıza taklalarınıza ama olmuyor dımii ne yapcan kaderinizse cekeceksiniz

cok elzem bır gelişme olmazsa 1 ay sonra görüsürüz
    Son düzenleme : mparlak; 29-01-2019 saat: 03:44.

8. Arkadaşım, canımıza ot tıkayan bu ******** kimse söyle de biz de bilelim.

Sayfa 308/442 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •