Sayfa 197/446 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. 12 üzerinde saglam duruyordu ama bozdu işi yoksa bende biraz alacaktım neyse kısmet

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. çok dillenen çok prim yapan çok küçük yatırımcısı olupta giden kağıt görmedim ne zaman kücuk yatırımcı dökulurse gider o kağitlar hep speküĺatör ler kazanmıştır.türkiyede paran varsa bu spekülatörlere lanet olsun

3. pramit 71 000 küsür lot almış.ayrıca yatfinans da almış çok iyi. sn derinlikler haftalık takas veremilirmisin

4.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    İyi biliriz sn reaktör. İnşallah... orası uzun hikayeydi hocam. sıkı takip ettim sizi o yıllarda. biz de biraz nasiplendik tabi ama sizinki kadar değildi Umarım inşallah burada da mutlu sona ulaşırız.saygılar...
    Gerçeklerin peşinde koşmak bize yakışan. Tahta yapıcı olmadığınız zaman birilerin inisiyatıfini beklemekten başka çare kalmıyor. Sadece gerçek değerini fiyatlamasını bekliyoruz. Eywallah, inşallah buradan sonra farklı tahtalarda da birarada oluruz.

5.  Alıntı Originally Posted by Reaktör Yazıyı Oku
    Gerçeklerin peşinde koşmak bize yakışan. Tahta yapıcı olmadığınız zaman birilerin inisiyatıfini beklemekten başka çare kalmıyor. Sadece gerçek değerini fiyatlamasını bekliyoruz. Eywallah, inşallah buradan sonra farklı tahtalarda da birarada oluruz.
    Sağol üstadım. Siz burada olduğunuz sürece buradayım

C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. alan kazanır piyasaya verme falan hikayeben kendi adıma birşey biliyorumki yazıyorum. al kardeşim al, al, al yeredüşen bi tane buğday tanesimi bile al daha ne diyeyim ya kafamı ekrana mı vurayım citi 310 bin lot almış diye sevinenler var. citi kime mal alır bir düşün..? birde şirket kimin onu düşün? 2 yıl sonra vay anasını sattımınaklı vay 8 den aldık %50 yi görünce sattıkkağıt olmuş 3 haneli rakamlar. lütfen kimse bilmeden konuşmasın bu iş hem hayır dualı hem dualı bir iş yok mal boşalttı yok ağır ağır veriyor. geçin bunları lütfen geçin elinizin altında internet girin şirketin sitesine okuyun.. al, al, al ne bulursan al altın dişini sat al..

7. Kağıtta ölü toprağı var sanırım

8.  Alıntı Originally Posted by sezo83 Yazıyı Oku
    Kağıtta ölü toprağı var sanırım
    ölüyü bile diriltir bu kağıt

biraz sabır

Sayfa 197/446 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz