Sayfa 258/445 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. "Buna göre ortaklıktan çıkarma hakkının kullanılmasında ve şirketin borsa kotundan çıkmasında; kararın kamuya açıklandığı tarihten önceki;
    - otuz gün,
    - yüz seksen gün ve
    - bir yıl içinde,
    borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatlarının ortalaması ile
    - hazırlatılacak değerleme raporu ve
    - kararın kamuya açıklandığı tarihten önceki son bir yıl içinde varsa pay bedelinin tespitine yönelik yapılan işlemlere esas pay değeri (pay alım teklifi, birleşme vb),
    karşılaştırılarak en yüksek bedel pay alım teklifi fiyatı yada ortaklıktan çıkarma hakkı bedeli olarak belirlenecektir"
    Denilmekte, dolayısı ile kottan çıkış kararı olursa en mantıklı yöntem yeniden değerleme gibi duruyor!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Nereden çikartiyorsunuz bu kottan çikma meselesini anlamiş degilim... benim bildigim boyle bir durum yok...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Nereden çikartiyorsunuz bu kottan çikma meselesini anlamiş degilim... benim bildigim boyle bir durum yok...

tutturmuşlar bir hikaye

ama ben de diyorum ki çıkartırlarsa çıkartsınlar.. yeniden değerlesinler..

800 milyon bölü 90 milyon.. bölü eşittir toplama 8.88 den 90 TL geri çağırma bedeli

EGPRO ' nun potansiyelinden henüz kimse haberdar değil
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

4. Neden yukseldi simdi bu?

Sent from my iPhone using hisse.net

5. Devre kesici geliyor
    Hayırlısı olur inşaAllah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Iyi oldu millet boyle de bur kagit var ogrensin : )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    Nereden çikartiyorsunuz bu kottan çikma meselesini anlamiş degilim... benim bildigim boyle bir durum yok...

Sayın minefe, gözümüzün önünde akan olayları bir araya getirip analiz ettiğimde kişisel olarak analiz ettiğimde bu sonuca varıyorum; şöyleki:
    1- Halka açıklık oranı %5 in altında olması
    2- Bilançosunun iyi olmasına rağmen fiyatının her gün sistematik olarak düşürülmesi,
    3- Piyasa yapıcısısının kağıda gerekli müdahaleyi yapmaması,
    4- Sahibi yabancı olan bir şirketin temettü dağıtmamak suretiyle ky yi bezdirmek suretiyle kağıdı satmaya zorlaması,
    5- Muhtemelen kilit noktalarda önemli tanıdıklarıının bulunması, birleşme sürecinin görülmemiş derecede süratle tamamlanmış olması, vs
    Tüm bunlar bende acaba kottan çıkacakmı düşüncesini oluşturuyor.
    Ortalamaların dışında, 5.9.2017 tarihli uzman kuruluş raporuna göre, piyasa çarpanları yöntemine göre ulaşılan birleşmeye esas toplam değer 911.204.117 TL bu durumda hisse başı 11,25 tl çağrı fiyatı oluşur, bu tutara enflasyon farkı dahil değil. Bunlar tamamen kişisel görüş ve değlerlendirmelerimdir.
    (Diye yazarken birileri gerçeği gördü almaya başladı hadi hayırlısı)

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

8. Cagri fiyati dusuk kalir cakallara - 14 e cikarip cakarlar ellerindekileri. Sonra cagri yapip 11 den alirlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 258/445 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •