Sayfa 310/445 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Veriyi aldığımda umarım tüm datalar indirilmiştir

yatırım tavsiyesi değildir, olamaz
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

2. tahtada ektrem gelişmeler ve işlemler olmaya başladı

ne demıstık gırvavlayın yavsaklar guluyoruz size demiştik dimi gırnavlamayı kestiler mırıldanmaya basladılar

artık top bizim kalede degil karsı yarı sahayı gecti

geldınızmi hoşgeldiniz yavsaklar simdi 12 -10 mac oynayabılırız hakem sizden nasıl olsa

NE OLDU PATRON EFENDI SENET AZCIK CIKSA KAFASINA VURUYORDUNYA NIYE 2 GUNDUR MAL SATMADIN AZDA OLSA ALDIN YOKSA BU YAVSAKLAR SENIN YAN KUURUMLARIN YADA ADAMLARINMI İCAZETİ VERDINMI SONUNDA

kusura bakma ahmakca bır soru olduya ıdare edıver arada boyle salaklıklarımız olur

NİYE BOYLE HAAREKETLI 2 GUNDUR ACABA

1- arsa satısı ( bu sıgır pazarda 2 kg limon satamaz gec onu ) %5

2- yabancı bır fona hısse satısı ( bak bu olabılır kot dısı yabancıya satıs olabılır) %35

3- malumunuz bılanco vakti geldi bılanco bızzat sızdırılmıstır 110 -120 beklentım benım ektrem 140-150 falan gelecektir %25 ( bunu onceden haber alıp bılanco gelınce okutacaklardır vur kac taktıgi

4 ALOO kardes ben SIGIR... ben alacagım kadar malı aldım tahtada hareket yok dahada para yatıramam belcika merkezi kızıyor cunku %97oldu elimde gel BIR EL AT sen yukarılara tası BEN YAZILI VE GORSEL BASINDA bogürürüm.. sen al sat fıyatı yukarı taşı. ya sen işini bitirınce ben satmaya başlayayım yada şöyle yapalım sen benım malıda yukardan ciz sonrasına karışmam ama sana su kadar komisyon yada para veririm... %35

evet dusüncelerimi oranlarıyla yazdım

aylardır 5 kademede gırnavlayanlara ne olduki acaba serbest serbest cızmeye başladı

kim acaba bunlar

bundada iki ihtimal var

a--- %40oran

QNB yabancı bır ordine .... bır fona satıs yapılacagını haber almış yada o fon kendisi pasta buyuk futursuzca ciziyor burdan her aldıgım kar dıyor ( bu ıhtımal dusndugumuz ıhtımalse 17 -20 tl arası satış olma ıhtımalı yuksek tahtada 10,malıyetle 155 bın lotu kıvırdı

b...%60 oran

patron ıcazet verdi

hadin bakalım ben alacagı mı aldım ANA MERKEZ BELCIKADAN bana kızıyorlar bu kadar lotu dötünemi sokcan zaten elımızde %97 bızde.. top sizde der pıyasa yapıcısını arar . yapıcı telefonu acar buyur sıgır bey arzunuz ne dıye sorar. sıgır belcıkadan aradılar ebeme kadar kaydılar kurtar benı bu durumdan der yapıcı hay hay der size adana c grupu ayarlıyorum ama yuzdelerını alırlar der.. kurtar benıde ne alıyorsa alsınlar hepsı yasal olsun ama ben gerekırse basında bogururm bilancoyla desteklerım olmadı hayalı haber yayarım pıyasaya yeterkı benı kurtar der bunun uzerıne MISIR ulkesının yapıcısı KEOPS ankarayı arar.. YÜCE biraderler nasılsınız ...iyıyız aq yıne nerde dotunuz sıkıstıda bizi aradınız .. hım kemkum biz egproda zıkıstık belcıka bızı dudukluyor kurtar bizi ee tammam kurtarırız su haberı yay ..para gonder.. elımızde nakıt olsun ama el altından.. bılancoyu soyle bakım kac gelıcek.. benım komısyon kac olucak der telı kapatırlar

EGPROCULAR pıramıt ı takıp edın satıyorsa eliniz tuşta olsun.. cıkamasın ..orada 655 bın lot var o cıkasıya sızde cıkarsnız ı zaten cıkamadıkca topu yukarı surerler ama tahtada satıyorsa ve fıyat yukarı cıkıyorsa dıkatlı olun YÜCE kardesler anlasmaya baglı olarak malı alıp fırsatını bulunca cakacakdır yem olmayın

ama satısı yoksa bekleyın 15 -20 kurumdan işlem yapan YÜCE biraderler fıyatı yukarı cekıp alavere dalavere malı cıkarlar sonrada pıramıt satısa gecer ( QNB- GEDİK _İŞ _ZİRAAT_DELTA_YAPI KREDI_INVEST _MARBAŞ_GARANTİ_PHILIP CAPITAL_AK_DENİZ _TACİRLER arada ufak oynadıkları varda onları pek kaale almayın karsılıkl ıişlemlere dikkat edın

unutmadan solım lınktede bunların ayak izleri var ordada kulagıma yabancıya satıs haberı geldı amane derece dogru bılemem sıg tahta egproyu lınkle beraber onla beraber ızleyın

BEN RESMI CIZDIM BENDEN BU KADAR ISTEYEN ISTEDIGINI YAPAR ARTIK

absurd hareketler ve buyuk marjlar ortaya cıkacakdır. sıg kagıt teknık zor olur yınede belirtelim kısa vade

10,4 -9,80- 9,40sıralı destekler

11,40 11,80 ılk dırencler

13,25 tl olarak tarıhı zırvesi

.................................................. .................................

ŞİMDİ GELELİM SADEDE

TOP BİZİM KALEDEN UZAKLASTI SİZİN YARI SAHANIZA TASINDI

EE BEN SİZİ BEKLIYORUM DEMŞITIM DIMİ

CENTILMENCE MAC OLSUN DİCEMDE SİZDE CENTILMENLIK SEMTINIZE BILE UGRAMAZ

ISINMA TURLARI BİTTİ ISIRMA TURLARI BASLIYOR

HADİN BAKALIM KOLAY GELSİN

MAC BAŞLASIN

3.  Alıntı Originally Posted by kuzey Yazıyı Oku
    Veriyi aldığımda umarım tüm datalar indirilmiştir

yatırım tavsiyesi değildir, olamaz
    teşekkürler arkadaşım
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

4. unutmadan yazayım

eger yabancıya kot dısı satış olursa (17-20) gıbı

yabancı bunu hayrına almıcak orta vade 30 ve uzerını gorur

boyle bır gelişme varsa soyle bır haber cıkacakdır

bılmemne yatıırm fonuna satış için yetkı verıldı derse

bılınkı satıs anlasması yapılmıştır

o zaman yaslanın arkanıza ızleyın

5. Likidite böyle mi sağlanıyormuş
    10.5-10,7 nette 24000 lot satmış piramit efendi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by paşam Yazıyı Oku
    B grubu olacak diyordu bazı arkadaşlar
    Liste belli olmuş sanırım. Egpro yok gördüğüm kadarıyla
    A grubu kalmasından memnun kaldık tabiki de, kim neye göre alınacak dedi, niye alınmadı acaba

bu sorun askıda kalmış cok gec ve gereksız bır cevap olucak yınede yanıtlayalım

aslında B grubuna dusuruluyorduk ama 3 ve 4 ceyrekte verdıgı temetulerle ucu ucuna kurtardılar

yapıcı işini iyi bilir..

Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Arkadaşım, canımıza ot tıkayan bu ******** kimse söyle de biz de bilelim.
    BALIK BAŞTAN KOKAR

AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER

umarım SUYUN BAŞINDAKİ INBELERİ anlamışındır artık

Alıntı Originally Posted by paşam Yazıyı Oku
    Likidite böyle mi sağlanıyormuş
    10.5-10,7 nette 24000 lot satmış piramit efendi

zamanı geriye tarayınca anlaşılıyorki ..........

hakkında o kadar yazacak sey var ki yazdım yazdım sildim lan.. niyemi sildim bilmesin görmesin duymasın hayal kırıklıgına ugramasın kıyamadım ona lan

pıyasa yapıcımı tahtanın kan emicisimi herkes biliyor artık

7. fotorafda artık her sey netleşti

aslında kim oldugunu biliyordumda yınede ıhtımalli düşünmüştüm

sen gedik ve iş ten gırnavla dur

döt kadar tahtada bu kadar kurumla nıye işlem yapıyon lan ıstedıklerın gelmıyormu

kapanısta nıye asagı basmaya calısyon len erkeklık edıyon nıye sılıyon emırleri versene

yukardan yan kurumlarına alıyon asagı gelıyon yermıyız dangoz

mal istıyorsan yukarı cıkıcan armut ordan bıle gelecegi supheli

EGEPROFIL yaptıgın içi boş tahtalara benzemez her ne kadar başında kan emıcıler olsada sürünsede sövsekde

TEMELİ VAR LAN TEMELİ evemı goturcen bu temeli PENGUEN

her ne kadar patronla ortak calışşanda

DEDİK SİZE KAVALYENİZİ OGRENECEKSINIZ KAFANIZA VURA VURA OGRETECEM SİZE

CUVALLA PARA VERECEKSINIZ BANA

vermesenızde sorun degil temettulerımı alır alır yerim

artık para kazanma kaybetme evresını gectim amacım tekerinize comak sokmak

siz bana sabrı ogrettınız benımde size ogreteceklerım olacak ve oluyorda

size bu tecrubeyı bedava vermem

CUVALLA PARA VERECEKSINIZ

anladınmı PENGUEN

dıger yaptıgınız tahtalarda gözlemde

bılmıyommu sanıyorsun PENGUEN

hadı bakalım bolıngeri icine soktun hacımı dusurdun

bundan sonra neyapacagını bılıyorsun

bende cuma gunune kadar bişeyler yapacagını bılıyorum en azından umuyorum

teknık olmalı dıyor yukarı atak yapmalı dıyor

şimdi bu yazıyı gordunya bana ınat yapmassın

yapma mıkımde degil asagı gelırsen malı kaptırısın o yukardan aldıgın lotlar sana zarar olarak girer

bugun olmazsa yarın yarın olmazsa haaftaya haftaya olmazsa aya*- yıla

daha oncekı içi bos tahtaları 3-5 katladın e boyle temeli olan ama sıg tahtanın ne eksıgı var sıg olunca hemende satamazsın

sen calkala belki olgun dutları dusurusun ama daha cok ham dut var

CİN ŞİŞEDEN CIKTI

ANLATABILDIMMI PENGUEN

8. 2018 yıli bilancosunu karsilayacak seviyeleri belirlemisler herhalde.
    Persembe ve cuma bu seviyelere getirecekler gibi. Yerimizi aldik filmi seyrediyok... saygilar

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 310/445 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •