Sayfa 114/141 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 905 - 912 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    hocam sizde yoksa agesa ları verip anhyt tarafınamı geçtiniz ben öyle yaptım
    Yarısı orda yarısı burda Hocam

2. Gayet iyi mali veri

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Net kar rakami guzel ama beklentinin hafif uzeri. Bu piyasada bu rakama büyük tepki vermesi sürpriz olur.

Piyasa duzelince pizitif ayrışma olabilir belki.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Isyatirim, AL oneriyor, hedef fiyat 30.84, getiri potansiyeli % 106

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=ANHYT

5. Hayırlısı olsun ben 4 te 1 agesa 4 te 3 anhyt çevirdim agesanın 60 olduğu yerde anhyt da 30 olur diye düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun ben 4 te 1 agesa 4 te 3 anhyt çevirdim agesanın 60 olduğu yerde anhyt da 30 olur diye düşünüyorum
    Zaten korelasyon o şekilde hatta anhyt biraz daha yukarıda seyreder... Herkes tarafından atlanan bir şey var.. Anhyt ilk çeyrekte hiç bir zaman karını yüzde 100 arttırmamıştır... Hep yüzde 40 yüzde 50 artırırdı.. Bu sene ise 2023 e yüzde 100 ün üzerinde başlamıştır...

7. Hocam foreks anketi huylandirdi beni bu doğrultuda anhyt geçtim çoğunluk olarak sebebi bilançolardan sonra anhyt daha iyi performans göstereceğini düşündüm agesaları zararına verdim ama kendimce doğru olanı yaptım zaman zaman fiyat ayrışması kendi içlerinde yapıyorlar bun nedenle içim cız etti bu takası yaptım ilerde sattığım agesadan çok elindeki anhyt alır diye düşünüyorum

8. Değerli ANHYT yatırımcıları,

Bu şirketin Maraş depreminden ne ölçüde etkilendiği (tazminat ödemeleri, sistemden çıkışlar v.s.) ile alakalı bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler,

Sayfa 114/141 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •