Sayfa 100/191 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1527 madde; 793 - 800 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. Hadi be spek bir sen bir ben varım kaldır cenaxeı 1.00 kadar gıdersın ınan bana arkadayım

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gedik Global vakıf metro ziraat... spek hesaplarıyla, kademe kademe aşağı basma ile kağıdı düşürüp alttan toplama derdindeler 2-3 günlük netlerine göre haraket ediyorlar. Bakalım ne zaman doyacaklar.

Ya satışlar boşalacak, ya da biri 5-6m mal kaldırırsa kademelerden işte o zaman yürür edip yoksa gitmesi için şuan mantıklı bir sebep yok.

1 haftaya ben biraz atarım edibe 1-2 kişi daha olursa speğin oyunu biraz bozulacak.
    Son düzenleme : ESeyyah; 27-09-2018 saat: 18:04.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

3. Rahat ol eli kulagında içimdeki his patron alım yapacak endekse göre sudan ucuz iflas ettim dese 3 tl tapu karşılıgı var şirketin borsa sorumlusu söyledi portföyümün tamamını edip e atacagım 0.62 fıyatta haftaya ciddi miktar alırım eninde sonunda alacaklar çünkü bu fıyat endeksle bagdaşmıyor satıcıda yok üsdeki satıcı baskı icin duruyor onun elındekı malı alacam yeterkı satkaıstedıgım dıger kagıt biraz çıksın inşallah edip yukselmeden alırım

4.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Patron enınde sonunda almak zorunda kalacak muhakkak temınatı vardır dolar bazında temınatı kül oldu hısdeyı yukseltecek buna mecbur kalabılır bakıp gorecez

Herkes eli tuşun üzerinde bekliyor. İnşallah yükselirken içinde bende olurum. 0.62-63 kalkarsa hareket gerçekleşir ama bugün zor. Yılın en düştüğü yer 0.60 ytd

5. Bizim hisse 1 yıllık dibinin dibinde.ne zaman tepki verecek merak ediyorum. Her hisse tepki verir bu hala vermedi. Bugün sağlam duruyor. Bir ümit bekliyorum. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Rahat ol eli kulagında içimdeki his patron alım yapacak endekse göre sudan ucuz iflas ettim dese 3 tl tapu karşılıgı var şirketin borsa sorumlusu söyledi portföyümün tamamını edip e atacagım 0.62 fıyatta haftaya ciddi miktar alırım eninde sonunda alacaklar çünkü bu fıyat endeksle bagdaşmıyor satıcıda yok üsdeki satıcı baskı icin duruyor onun elındekı malı alacam yeterkı satkaıstedıgım dıger kagıt biraz çıksın inşallah edip yukselmeden alırım

Öylede bir şey yok...tapu 3 tl...falan...

500 milyona yakın borcu var...belkide daha fazla...

Bu paranın faizi 100 milyonu geçiyor....

Senede zar zor 20 milyon kar etmeğe çalışıyor...

500 milyon borcu...yetmedi 100 milyon faiz borcu...kim ödeyecek nasıl...onuda sor...geç kalma sakın bu hafta sor..

7. Bir zamanlar benim en sevdiğim hisse idi...

Sahiplerinin bu kadar aptal olduğunu bilmiyordum...adamlar tam bir geri zekalı...avro borç dönüşümde tekrar avro olurmu...tl'ye dönüştür borcu be adam...!!!!!!!!!!

Avronun daha da yükselmesi...ekonomiminin bozulması....yetmedi avm lerin işlerinin bozulması...

Hepsi üst üste geldi...

Yetmedi patron müsvettesi hisse alacağına hisse sattı...

Şirket sahiplerinin...zeka ve karakter sorunları var...!!!!!!!!

Konkardato açıklayan şirketlerin bir çoğunun verileri Edip'ten iyi...

Ekonomi çok kötü...borçlu şirketlere dikkat....!!!!!!!!!!!!

Amman dikkat....!!!!!!!!!!!!!!!....

8. 500 milyon borçlu edip iplik....

Avro faizi...yıllık 30 milyon tl'yi geçer...

Tl faizi uygulasa...yıllık 150 milyon tl'yi geçer....

Şirket bir yılda 30 milyon tl kar edemiyor....

Bu şirketin tüm rasyoları....konkardato ve iflasa yakın...

Edip hissesini alırken 100 kere düşünün...

Kimseye edip iplik aldırmayın....

BU tip şirketlere karşı devlet yatırımcıyı korumalı....

Yazıktır günahtır....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......

Sayfa 100/191 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •