Sayfa 102/191 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1527 madde; 809 - 816 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. Taya biri yular taktı ama kim

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir filimde seyretmiştim atlar geriye doğru koşuyordu bütün atlar ileriye koşarken bizimki niye geriye doğru koşuyor keramet seyistemi iptemi varbi hinlik mi cinlik mi elbet çıkar kokusu

3. Bunun ipinle kim oynu ya piyasa yapıcımı iticimi diye bir şey yokmu bunda yönetici uyuyomu hey çatlattın milleti

4. Hey patron akıllı ol uzeli unutma bir gün sıra sanada gelecek bu fiyatlar sana zarar bir gün kilitlenecek sıkışacak varlık satışıda yapamıyacak duruma geleceksin demedi deme bunu bir yere yaz baktığında hatırlarsın her zaman kayben yatırımcı sonunda patron kaybeder.

5. Şimdi sen bizi eziyorsun diyorsun ne kadar saf insalar var doğru sendende akıllı olan çıkar unutma senide ezer geçer ozaman adalet arama fuat bezmenin oğluna söylediklerini unutma blançon çok iyi neyi bekliyorsun allah verdiği canı devlet verdiği gücü bir gün alır

6. Patron bana kızıyorsun ama iki kitap çok önemli biri Allahın diğeri devletin okuyana anlayana göre değişir ama kitap değişmez.

7. Kitap okumak için insanın büyütece gözlüğe kulağa ihtiyacı var haklısın ama önemli alan akıl , bilgi kitapta olduğu gibi durur fakat akılda durursa şekillenir esere dönüşür. Kimileri doğuştan şanslıdır kimileri şansını kendisi yaratır sabancının oğlu için herşeyi başardım ama oğlumu iyileştiremedim dediğini unutmuyorum Allah dağına göre kar verir derler Allah herkesin işini ras getirsin ama bir sorun var nerde.

8. Uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi JLL Türkiye Başkanı Avi Alkaş, "Dövizli kiralar konusu AVM’leri dövmek gibi bir olaya dönüşüyor. Bu gidişle döviz borcu olan 120 dolayında AVM bankalara geçebilir" dedi
    Uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi JLL (Jones Lang LaSalle) Türkiye Başkanı Avi Alkaş, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar'a konuştu.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Bülent Aksu'nun "Alışveriş merkezi sahiplerinin bir bölümü bu karara açık pozisyonda yakalandı. AVM’lerin döviz borcu 15 milyar dolar dolayında" ifadesine itiraz ettiğini belirten Alkaş, "Bizdeki bilgilere göre 8 milyar dolar" dedi.

Alkaş, "Dövizli kiralar konusu AVM’leri dövmek gibi bir olaya dönüşüyor. Bu gidişle döviz borcu olan 120 dolayında AVM bankalara geçebilir" görüşünü dile getirdi.

Alışveriş merkezlerinin yatırımları sırasında döviz kredi kullandığını hatırlatan Alkaş, şöyle devam etti:

Bir ara dövizle borçlanmak TL’ye göre daha uygundu. Neredeyse 'dövizle borçlanmayanı dövüyorlar' gibi bir hava hakimdi. Devletler, şirketler, kurumlar sözleşme imzalarken ideal olanı “win-win†(kazan-kazan) modelidir. Dövizli kiraların TL’ye dönüşüyle ilgili karar sonrası “lose-lose†(kaybet-kaybet) durumu ortaya çıktı.

Sayfa 102/191 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •