Sayfa 108/191 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon
Arama sonucu : 1527 madde; 857 - 864 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. Tahtayı karıştıran ....parsanı göçerten zat....dikkat edin....okullu gurubu....çok can yaktılar....her an tahtayı göçertebilir...

9 aylık bilançoda...500 milyon borç....150 milyona yakın zarar...!!!!!!!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Sahibinin yerınde olsam 1mılyon tl ye kagıdı 80 krs yaparım 2 gunde

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Cefriii....ödedinmi 500 milyon borcu...gaz veriyon millete yakmayasın işleri....!!!!!!!!!

3. Euro kuruna endeksli kağıt.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

4. Ben haşa bir kere bile öneride bulunamam haddıme degıl ben patron olsam kagıdıma sahıp cıkarım dedım lutfen ıyı okuyun burası bır sallama platformu kim ne biliyorki birileri gelip alirsa kagıt yukselir ister satarsınız ister alırsınız benım içinde aynı şirket dövizden dolayı borclu suan %20 daha az borca sahip kurdan dolayı ayrıca şirketın kasasına 46 mılyon para gırmış sonuçta para kazanan bır gmyo battı bıttı dıyerek ınsanların yanılmasına sebeb olursunuz.benım zararım cok ben zararım cıkmadan hisse satmam sonu nereye gıderse gıtsın pire yanınca yorganda yanar allah büyüktür patron düşünecek mılyonlarca hissem ne olur dıye

5. Euro kuruna Ters endeksli kağıt. (Düzeltme)
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

6. Euro kuru düştükçe 12 aylık bılaco 9 aylıga göre kar getırır ve kagıt toparlar bırde yenıden degerlendirme raporu acıklanır endekse gore normal sevıyelere gelir umarım

7.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Euro kuru düştükçe 12 aylık bılaco 9 aylıga göre kar getırır ve kagıt toparlar bırde yenıden degerlendirme raporu acıklanır endekse gore normal sevıyelere gelir umarım

Bu şirket 12 aylıkta kesin kar getirmez korkunç zarar getirir ...ayıptır yazıktır ...utanır insan yahu...72 milyon avro borcu var bu şirketin...birde abidik gubudik işleri sevmem diyor...

8. avod gidecek dedım gitti nıbas ,alyağ gidecek dedim gitti bu gün edip gyo gidecek diyorum bu günkü haraket senet için olumlu düşünüyorum bu senet buraları hak etmiyor makül sevıyesıne gelecektır kısa zamanda patron burda bırakmaz .
    Kesınlıkle yatırım tavsıyesı degıldırrr.

Sayfa 108/191 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •