Sayfa 112/191 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1527 madde; 889 - 896 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Sana neden şüpheye düştüğünü soran olmadı...

Yılda 10 milyondan fazla zararı olan bir şirket....

500 milyon borcu nasıl ödeyecek bunu soran oldu...

Senin dediğin eski fabrikaya babanın oğlu 50 milyon vermez....bunlar 5 senede...10 milyon dolar üzeri maliyeti olan otellerini...6 milyon dolara zor sattılar..o parada 3 ayda buhar oldu...buralarda ali cengiz oyunu yapma...

Sen ve senin gibiler ..500 milyon borcu olan edip iplik....yıllık faizi en az...75 tl olan bu borcu nasıl ödeyecek...

Her sene zarar üstüne zarar...avm'ler....birbiri ardına patlıyor...enayi devri...saltanat lale devri bitti...

Kar etmeyen para kazanamayan şirketin içine hangi patron para koyar...bu iş böyle giderse...

Edip bu akın gurubunun diğer varlıklarınıda yiyecek...

Adamlar hissede büyük operasyon yapıyor...hisse her an elde patlayabilir...

Hissede elde kalanın canı çıksın formasyonu var...

Spk...bu şirketi gözaltı pazarına atması lazım...!!!!!!!!!
    bence spk şirketi ve yatırımıcılarını panikleterek yalan yanlış bilgi yaymaktan işlem yapmalı. İlk bildirimi de ben yapacağım hissen yok ise ki olmaması lazım o zaman sananee varsa sat gitsin. ekran görüntüsü ile birlikte şimdi şikayetimi yapıyorum. hisse.net ailesi böyle mesajları yayınlatmamalı.

2. Ceyhan sem arkadas 3 gun olmus hısseye gıreli akıl ustune akıl verıyon şirket batık durumda bu bır gercek tek kurtulusu avm yı satmak olur onuda araplar alırsa alır yoksa sonu kayyum

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Be şirketi araştırdım korktum satıp çıktım çok şükür allaha zararfa olmama ragmen kurtardım kendımı

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ceyhansem Yazıyı Oku
    sana soran oldu mu? Da bunları 8-10mesaj olarak yazdın sürekli algıcııııı göreceksin sen

9 aylıkta.....500 milyona yakın borcu olan....EDİP'in....150 milyona yakın zarar açıklayan Edip'in...bırak ana borcu...borçlarının faizini ödemeğe gücü olmayan Edip'in...

Bu bataklıktan nasıl çıkacağını açıklasan ....O yüksek aklınla...!!!!!

Bizde bilgilensek...sen kendini fazla zorlama orda burda...seni adam yerinede koymaz bu S.P.K...Bu hisse ile uğraşanlar S.p.k.ya gereken başvuruyu yapar....

5.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    9 aylıkta.....500 milyona yakın borcu olan....edip'in....150 milyona yakın zarar açıklayan edip'in...bırak ana borcu...borçlarının faizini ödemeğe gücü olmayan edip'in...

Bu bataklıktan nasıl çıkacağını açıklasan ....o yüksek aklınla...!!!!!

Bizde bilgilensek...sen kendini fazla zorlama orda burda...seni adam yerinede koymaz bu s.p.k...bu hisse ile uğraşanlar s.p.k.ya gereken başvuruyu yapar....
    bana ne hissenin bataklıktan nasıl çıkacağı? Sen neden sayfalarca kötülüyorsun? Benim elimde yüksek maliyetlihissem var zaten sende varmı yok ozaman sayfa doldurma. Adam yerine koymaz diye birdaha yazma uslubuna dikkat et. Efendi ol birdaha da bana cevap yazma

6. Bu hisseyi öldürenler elinizde varsa efendi efendi izleyin. Bu kadar korkutucu olmanıza sebep nedir. Hisseyi sizler kotuledikce ben hissemi artırdım. Defter değeri gayet güzel bence bu hisse bu fiyata UCUZ....

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ucuz değil ucuzdanda ucuz.

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ucuz değil ucuzdanda ucuz.

Borçlu değil...borçludanda borçlu...?????????.....

500 milyon tl...

70 milyon avrodanda fazla...!!!!!!!!!

İşin kötüsü bu şirket kar etmiyor...!!!!!!!!!!...

Bu korkunç borç nasıl ödenecek...

İşin garibi buraya yazı koyan arkadaşların hiç biri borcun nasıl ödeneceğini söylemiyor...söyleyemiyor...!!!!!!!!

Sayfa 112/191 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •