Sayfa 139/312 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. İlaçcı....

Düşür bakem 20tl 'ye....ortalama yapalım...

Hadi ilaçcı sen bunu yaparsın...!!!!!

Diyorlarki kesinlikle yapamaz...

Korkutuyor....hisse bekliyor...birisinde çuvalla mal var...

İlaçcı malı toplayamadı.....sıkıntı büyük kafasına malı yiyecek....mal bekliyor mal gelmiyor...

İlaçcı ...hani diyorumki sermaye artırmını ertelesen mal gelir....!!!!!!

Ne dersin...koskoca ilaçcı kıçı kırık yatırımcıya pes edermi yahu...!!!!!!!....

Yada sen bu hisseyi borsa kotundan çıkar....ecyaptaki gibi....

Koskoca ilaçcıya kafa tutuyorlar .....var mı böyle ilaçcıya kafa tutmak...!!!!!!!

2. Amman sakın haaa bu kötü haw haw a inanıp ta gözdelerinizi satmayın,o bilo nun uşağudur,ona çalışıyor iyi de maaş alıyor
    mallarını sattırmak için burada mücadele veriyor 11 nisan beklentisini de kullanarak fiyatı aşağıya basıyor,herkese aklı selim olmasını,59 tl.ye çıkan bu hisse yarı fiyatına indi,ben bu saatten sonra beklemenin daha doğru olacağını düşünüyorum,tahta sığ hidayetlerinizi yerine koymaya izin vermez açıkta kalabilirsiniz,adam tilki gibi artık köy köy takip ediyor,sabır işi çözer,hele bi 12 nişanı görelim,yine fikirlerimi yazı cam,yazılarım benim fikrimdir tavsiye niteliği taşımaz.

3. Elimde hisse yok 18.50 tlden sattım diyen sen....hisse 55 tlyi geçti....

300-500 tl olacak diye sattırmayan sen...

Elinde olmayan hisseyi insanlara halen pazarlayan sen...

Hisse 29 tlye düştü halen intemayı almayan sen..

Elinde olmayan bir hisse hakkında yorum yapan...yazı koyan...hisseyi almayıp..pazarlayan yine sen...

Hisseyi bedavaya sat...

Hisse yükselir insanlara sattırma...

Hisse düşer alma...

Halen buralara gel elinde olmayan hisseyi pazarla...

4.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Amman sakın haaa bu kötü haw haw a inanıp ta gözdelerinizi satmayın,o bilo nun uşağudur,ona çalışıyor iyi de maaş alıyor
    mallarını sattırmak için burada mücadele veriyor 11 nisan beklentisini de kullanarak fiyatı aşağıya basıyor,herkese aklı selim olmasını,59 tl.ye çıkan bu hisse yarı fiyatına indi,ben bu saatten sonra beklemenin daha doğru olacağını düşünüyorum,tahta sığ hidayetlerinizi yerine koymaya izin vermez açıkta kalabilirsiniz,adam tilki gibi artık köy köy takip ediyor,sabır işi çözer,hele bi 12 nişanı görelim,yine fikirlerimi yazı cam,yazılarım benim fikrimdir tavsiye niteliği taşımaz.
    300-500 tl olacak dediğin hisse...insanların satmasını engellediğin hisse...

29 tl...

Pazartesi günü bu hisseyi almazsan....almadığın...elinde olmayan bi hisse için buraya yazı koyarsan...

Yetmedi elinde hisse yok....elinde olmayan bir hisse ile ilgili burada yazı yaz insanları suçla...

Sana cevabım ağır olacak....

Ben intema yatırımcısıyım....2008 krizinden sonra 3 tl'den beri...!!!!!!!

Sana aklına bile gelmeyecek ağır yazı yazacamda şu an yasaklanmak istemiyorum...

Seni kevgire dönderecem bekle....

Senin elinde olmayan bir hisseyi 300-500 tl olacak diye pazarlaman yüzünden burda bir sürü insan hisseyi çok pahalıya aldı...

Bak hiise 29 tl...

Madem ucuz sende niye yok....

Madem hisse çok ucuz bu fiatlardan neden hisse almıyorsun...

Be adam bir insan ...18.50 tlye sattığı bir hisseyi...300-500 tl'ye neden pazarlar...

Sen nasıl bir insansın...

Sen nasıl bi mahlukatsın...!!!!!!
    Son düzenleme : baddog; 07-04-2018 saat: 04:09.

5.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku

29 tl...

Pazartesi günü bu hisseyi almazsan....almadığın...elinde olmayan bi hisse için buraya yazı koyarsan...

Yetmedi elinde hisse yok....elinde olmayan bir hisse ile ilgili burada yazı yaz insanları suçla...

Sana aklına bile gelmeyecek ağır yazı yazacamda şu an yasaklanmak istemiyorum...

Senin elinde olmayan bir hisseyi 300-500 tl olacak diye pazarlaman yüzünden burda bir sürü insan hisseyi çok pahalıya aldı...

Bak hiise 29 tl...

Be adam bir insan ...18.50 tlye sattığı bir hisseyi...300-500 tl'ye neden pazarlar...

Esas hisseyi pazarlayan sensin baddog..ınvestte Naci yeğen burda baddog olarak yazıyorsun ve hep insanlara çıkacak ümidi veriyorsun sen böyle yaptıkça daha da düşüyor bu hisse artık toparlanmaz siz bu hisseyi ky kitlediniz insanların bütün hayatlarını alt üst ettiniz bunun vebalini nasıl ödeyeceksiniz inşallah tez zamanda bu yaptıklarınızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.yazıklar olsun size..

6.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku

29 tl...

Bak hiise 29 tl...

Sen gerçekten hasta,hem de şizofren birisin,okuduğunu da anlamayan,işine gelmeyince insanlara iftira atan ,günahkar bir insansın,her işlemin tarihi belli,çok istiyorsanogrenirsin,18,50 den sattigim kağıdın yerine başka kağıt aldığım için şu an almıyorum,ama elimde olsaydı 59 görmüş kağıdı asla satmazdım,bence mutlaka geri dönecek,ben hep kendi düşüncelerimi yazarım,tavsiye asla değildir eklerim,herkes kendisi karar verir alır almaz beni ırgalamaz.Ulen gerçekten de adın gibi pislik bi haw haw sun sen,belli.Benim için bu kağıdın değeri çok yüksekler,her zaman bu fikirdeyim,kimseye tavsiye olsun diye yazmıyorum,alan satan kendi hesabıyla yapsin,mutlaka hakettiği fiyatı görecek,zamanlaması patrona ait,bu kağıdın değerini en güzel sahibi bilir.
    Gelecekte kim.haklı kim haksız herkes görür.

7.  Alıntı Originally Posted by Aliyaşar Yazıyı Oku
    Esas hisseyi pazarlayan sensin baddog..ınvestte Naci yeğen burda baddog olarak yazıyorsun ve hep insanlara çıkacak ümidi veriyorsun sen böyle yaptıkça daha da düşüyor bu hisse artık toparlanmaz siz bu hisseyi ky kitlediniz insanların bütün hayatlarını alt üst ettiniz bunun vebalini nasıl ödeyeceksiniz inşallah tez zamanda bu yaptıklarınızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.yazıklar olsun size..

Ali yaşar...benim ve zıp zıp 'ın yazıları...herşey ortada....

Gereken yerlere şikayet et...anında buluyor spk...

Mardinliye spk 700 bin tlye yakın ceza kesti...

Kim ne zaman hisse aldı sattı belli...yatırımcı belli...oyuncularda belli...zıp zıp ve benim tüm gönderileri oku...

Hangi hisselerde yazı yazıyor.. zıp zıp'ın tüm gönderilerini okuyun...

10 seneden beri intem yatırımcısıyım bir lot satmadım...bekledim hisse yükseliş ile ilgili nedeni...iştirak satışımı sermaye artırımımı...

Burada tek fiat veren zıp zıp'tır....yazıları arka sayfalarda...300-500 tl olcak diyen odur...

Bir yazımda bile fiat vermedim...istediğiniz kişiyi şikayet edin..

Elimde hisse yok sattım diyen zıp zıp tır...hisse bedava 300-500 tl lik hisse diyen zıp zıptır...elinizdekileri kaptırmayın diyende odur...

Elinde hisse olmayıp burda yazanda odur...gönderilerini okuyun elinde hisseleri öğrenin.

8. Adamın derdi ne ben açıklıyayım,kısaca intema toplayamamak,siz satmadıkça deliriyo ,bana iftira atıyor,bütün yazılarımı okuyun araLıkta 18.50 den hisselerimi satmışım 1 hafta sonra hissedecekti hareketlerden yukarı gideceğini anlayıp burada fikirlerimi yazmışım,tavsiye edilmez demişinm
    sonra hisse 1 hafta içinde hızla artmaya başlamış,yani gerçek yatırımcıya faydam olmuş,basf of bu işe çok üzülmüş tabiki,amacı hisselerini millete sattırmak,görevi bu ama başarılı olamamış etmeye,olay bu arkakaşlar,ben şimdi bu adamı iftiradan mahkemeye vereceğim,spk ya da şikayet edeceğim,moderatörümüze de ihbarda bulunuyorum,bana ikide bir iftira atan baddog tan şikayetçiyim.Ne zaman yorum yazsam bana iftirada ve sataşmada bulunuyor.

Sayfa 139/312 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •