Sayfa 150/312 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. https://invst.ly/78uqz

5 saatlik trend böyle. Kırmasına kırdık, onayı da aldık. Ben şahsen çıkış bekliyorum ama spik efendi sabır yokluyor. Eğer şirketten hisse satışları gelmeseydi spik sanırım burada çok daha fazla mağdur insan bırakacaktı. Birde bu taraftan bakmak lazım olayı. Sığ tahtada bu kağıdı 100lere ve hatta üstüne çıkarıp oradan satsaydı daha çok mağdur olurdu diye düşünüyorum. Şu an için başlangıç noktasına uzak değiliz. Aşağı yönlü riskin az, yukarı potansiyelin (en kötü ihtimalle zirveye yakın bile olsa) çok olduğunu düşünüyorum. Bunu düşünmemdeki sebepler ise, 1- Sermaye tavanı artışı ( sermaye ihtiyacı oldu ki tavanı artırdılar) 2- Perakende satışlara yönelik yatırımların bilançoya olumlu etkisi olacağı (şirket toptan satışlardaki kar marjının düşük olmasından dolayı, kendi açtığı yeni konsept mağazalarda perakende satış yaparak daha yüksek kar marjı hedeflemektedir, bu da kar marjının iyileşip düşük sermayeye karşılık yüksek net kar üretmesine neden olacaktır) 3- Son olarak ta , böyle beklentili kağıtlarda zirveler bir gün elbet tekrar test edilir ve hatta yeni zirveler görülür.

Düşüncelerim şahsıma münhasır olup, yatırım tavsiyesi amacı gütmemektedir..

2. bu bilo senedi daha inecekmi?

3.  Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    bu bilo senedi daha inecekmi?
    hisseyi 40- 50 li rakamlarda iken satmayın tutun diyen ahlaksız ortalıkta yok. inşallah dönüş başlar

4. Spegimiz çok güzel dalgalanan bayrak çizmiş

Sapınıda takmak bize düşer

5.  Alıntı Originally Posted by natan Yazıyı Oku
    hisseyi 40- 50 li rakamlarda iken satmayın tutun diyen ahlaksız ortalıkta yok. inşallah dönüş başlar
    daha bir hafta oldu alalı çok almadım 120 lot aldım 27.46tl den fakat niye zarar edeyim 57 gör halen aşağı gelsin gurur meselesi 120 lotla batmam fakat devamını almaya cesaret edemiyorum eczacı yatırım ağırlıklıyım bu Bilo bize para yedirmiyor ne hikmetse iyiside kötü rolde .

6. İŞBANK internetten satış talimatı verilemiyor. Ama alım yapılabiliyor ilginç !? Aynı sorunu yaşayan var mı?

7. Şirketimizin 12 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen 2017 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda kabul edilen Kayıtlı Sermaye Tavan tutarının artırılması ve süresinin uzatılmasına ilişkin düzenlenen tadil metni 20 Nisan 2018 tarihinde tescil edilmiş olup 27 Nisan 2018 tarih 9567 numaralı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanmıştır.

Sermaye artırım haberi de gelse bari...

8. Hareket var. Teknik olarak dip çalışması görüntüsü var .. İnşallah sermaye artışı haberi yakında gelir. Sadece kişisel tahminimdir.. Bildiğim bir şey yok yani.

Sayfa 150/312 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •