Sayfa 156/312 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. bedelli ınsaalh açıklarlar malın yüzde 90 ı patronda en çok o verir. korkmayın...

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Doğru o verecek de...şirketin iligini kemiğini de sömüren kendisi. Ona giren çıkan yok. Olan gerçek intem yatırımcısina. Ve eczyt yatırımcısina.

3. spek yok bunun spegi .ilaççılar.yatırımcı olarak bizlerde kendimizi sorgulamalıyız.rahmetli sakıp sapancıdan sonra .sabancı hisselerinden kazanan varmı .halka arzlardan alanlar hep mağdur sadece sermaye artırımı oldumu küçük hareket o kadar..sabancı .eczacı başı hisseleri .ülker gurubu.ihlas gurubu. buna benzer guruplar çok .yıllardır kim ne kazandı .bir hiç.bizlerde .sorunluyuz .bundan .intemada malı taşıtır .yıllarca sonra borsa kotundan çıkıcam der.senin paranla dışarda kazanç üzerine kazanç sağlar yapmadımı bunu yaptı eczacı yapı ne oldu yıllarca bedeva dedik durduk bir lot dahi almadım bu gurubun intema dışında hiç bir hissesini almadım inteme aldım kar etmedim zararda etmedim bekliyoruz satmalıydık satmadık büyük hata yıllardır beş on gurup var hisseleri kendi alıp satıyor pirim yok karda yok olsada gitmiyor denetleme yok sahipsiz yatırımcı spk uyuyor görevini yapmıyor denetlemiyor maliyede öyle vergi dairesi ne iş yapar bilmiyorum mali müşavirler bunlara çalışır .yıllardır zarar eden ama batmayan ve büyüyen dünya devi olan ilaççının firmaları .özellikle intema .allah bir gün sizin belanızı vericek çoluk çocuktanda çıkıcak inş ne diyelim amin diyelim.borsada önemli olan hırsızların hissesini almamak seçim doğru olmalı.DOĞRU HİSSE SEÇMELİ

4. İlaççı ben sana ne diyim ne desem az

O kimseye bir kuruşu nasip olmasın dediğin şirketlerin yerle yeksan olsun

5.  Alıntı Originally Posted by cemıx Yazıyı Oku
    ilaççı ben sana ne diyim ne desem az

o kimseye bir kuruşu nasip olmasın dediğin şirketlerin yerle yeksan olsun
    amin inş .çoluğunun çocuğunun kursağında kalsın .inş ilaççı tutar tutar hiç merak etme.sen........

6. İlaçcı kabız oldu ....

Spek ile ilaçcıyı üstüste koyup lavman yapacam......!!!!!!!!!!!!!!!

7. İlaçcı ilaçcı herkes gidiyor sen ne yapıyon ilaçcı yedirdin millete kafayı yoksa sende mi yedin kafayı millet vermiyor işte şöyle süslen püslen belki veririz ilaçcı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. bir günde artı kapatsan ne olur

Sayfa 156/312 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •