Sayfa 234/311 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon
Arama sonucu : 2488 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Ulan senin gibi aşağılık bir varlık olamaz ben senin kandırmalarına karışıyor muyum,burası forum ben kendi fikirlerimi yazarım,kimseyi bağlamaz ,burası forum herkes fikrini yazsın diye kurulmuş,dingil sen kendi günahlarınla başbaşa kal,ne karaktere sahip olduğun belli, Allah cezanı verecek ,bana haksızlık,bana iftira atmak neymiş yakında bekle bi şey gelir başına,gelince beni hatırla,her türlü hakkımı yiyenlere haram olsun,çoluk çocuğundan çıksın.Aldın mı. bedduamı,bakalım bekle ne olacak...

2. İntema kötü kağıt olduğu için mi eksi de bile bugün artıda...

3. Kapanış güzel oldu . Önceki hafta başlayan harekettin devamından baz alırsak bugün zirve kapanışı yaptı. Bedelli de olsa yüksek sermaye artışı olduğu için spek ve veya patron bunu bir şekilde speküle edecektir diye düşünüyorum . Bist100 de yükseldiği için İntema'nın yukselnesinde bir baskı olmayacağını düşünüyorum. Sert hareketler yapacaktır eminim . Ama ne zaman? Bölünmeden önce mi, yoksa sonra mı?

4. dolaşımda 600.000 lot mu var toplamda ??

5. Bülten açıklandı. Ben göremiyorum . Onay çıkmış mı

6. Bülteni gördüm. Bugün de onay çıkmamış . Bossa'nın onayı çıkmış.

7. bossa 30 kasımda başvurmuş biz 7 aralık haftaya bizimki çıkabilir

8.  Alıntı Originally Posted by spiderman Yazıyı Oku
    bossa 30 kasımda başvurmuş biz 7 aralık haftaya bizimki çıkabilir
    spk bedelsizde yapacaksınız diyecek inşallah enflasyon düzeltme farklarını sermayeye eklemesi lazım

Sayfa 234/311 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •