Sayfa 42/312 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 329 - 336 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Her an tavan çekebilir,ben hissenin değerini iyi analiz ediyorum,bu fiyatlar komik,çok dHa yukarı lar diyorum 3 ki rakamlar,ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Gerçek yatırımcılara sesleniyorum, buradaki cıgırtkanliklara sakın kimse aldanmasin, intema aleyhine konusanlar hepsi patronun adamları, yalniz ben fikrimi yine soylemek istiyorum, bu hisse benim hesabima gore bedava denecek kadar ucuz bir hisse, zaman daraldı, sirket bence yakinda baklayi agzindan çıkaracak, haber dusecek, bunun telasi var diye düşünüyorum, tabiki ben kimseye tavsiyede bulunamiyorum, anlarsiniz, sabrin sonu yakin bence, ytd.
    beklentiniz yada haber dediginiz nedir

Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

4. intem.jpgintem.jpg
    ......................................

Tavanda...40 bin lota yakın mal var...İntemanın başındaki osmanlu çocuğu..(o.ç)...verseydin ya....

5. 29 tl.den yazilan satis haberi bence oyun cep to cep, amaç ters kose yapmakti, basarabildiler mi bilmiyorum,hisseler altin degerinde , 5 mil, sermaye milyar ciro, ve zarar, işte bu yillardir oynanan oyun, ve oyunun sonu geldi, asla tavsiye degildir, herkes hesabini iyi yapsin, ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    29 tl.den yazilan satis haberi bence oyun cep to cep, amaç ters kose yapmakti, basarabildiler mi bilmiyorum,hisseler altin degerinde , 5 mil, sermaye milyar ciro, ve zarar, işte bu yillardir oynanan oyun, ve oyunun sonu geldi, asla tavsiye degildir, herkes hesabini iyi yapsin, ytd.
    pekı eczyt %50 alır ve carı yaparsa ıntema kactan eczyt ın olur sence

7. HİSSEMAN isimli twitter da borsa fenomeni satışın kesinleştiğini ve Şubat sonunda açıklanacağını yazmıştı.satış bedeli 159 milyon USD. yabancı yatırımcı almış .

8. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 42/312 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •