Sayfa 152/312 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Yani basacaklar hisseyi diyorsun :-)))
    Olabilir elbet. Kerevitaş olayından sonra sermaye artırımlarında hisse yükselişi hayal oldu. Hatta ondan önceki nispeten daha düşük sermaye artışı yapan bazı hisselerde de düşüş oldu. Ama hepsi Kerevitaş gibi olacak diye bir şey yok. İntema'nın artısı bana göre cirosuna göre piyasa değerinin halen yaklaşık 1/6 civarında olması. Yani piyasa değeri 130 milyon civarında iken, ciro 830 milyon civarında ..,
    Kar marjındaki küçük bir iyileşme veya şirket yönetiminin bir kalem oynaması ( marjları kafasına göre muhasebe oyunu ile belirliyor olabilirler belki de) karlılığı zıplatır.
    Ben de temkinliyim şahsen. Ters yapar diye. Bakıp izlemek lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Yani basacaklar hisseyi diyorsun :-)))
    Olabilir elbet. Kerevitaş olayından sonra sermaye artırımlarında hisse yükselişi hayal oldu. Hatta ondan önceki nispeten daha düşük sermaye artışı yapan bazı hisselerde de düşüş oldu. Ama hepsi Kerevitaş gibi olacak diye bir şey yok. İntema'nın artısı bana göre cirosuna göre piyasa değerinin halen yaklaşık 1/6 civarında olması. Yani piyasa değeri 130 milyon civarında iken, ciro 830 milyon civarında ..,
    Kar marjındaki küçük bir iyileşme veya şirket yönetiminin bir kalem oynaması ( marjları kafasına göre muhasebe oyunu ile belirliyor olabilirler belki de) karlılığı zıplatır.
    Ben de temkinliyim şahsen. Ters yapar diye. Bakıp izlemek lazım.

Yazımı iyi değerlendirin ben öyle demiyorum...!!!!!

Her sermaye artırım durumu olan hisse spekülasyona açıktır....!!!!!

Birleri kazanırken ....birileri hep mağdur olmuştur...

Benim gönlümde İntema bu değerlerden çok çok daha değerlidir....

3.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Yazımı iyi değerlendirin ben öyle demiyorum...!!!!!

Her sermaye artırım durumu olan hisse spekülasyona açıktır....!!!!!

Birleri kazanırken ....birileri hep mağdur olmuştur...

Benim gönlümde İntema bu değerlerden çok çok daha değerlidir....

Düşer , çıkar bir şey diyemem sn baddog. Benim gönlüm ve beklentim çıkması yönünde. Ama sermaye artışı ile ilgili spekülasyonlara ve birilerinin voliyi vurmasına karşılık birilerinin de mağdur olduğuna ben de katılıyorum.

4. arkadaşlar intem grafikleri paylaşıyorum. yorum yapmayacağım yorumu sizlere bırakıyorum...ytd..

5. ytd.......

Sayfa 152/312 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •