Sayfa 35/555 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 273 - 280 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. yakında 3tl olabilir

2. buradan alsatyapmayın yakalanırsınız bırakın bıraz oynasın büyükler zamanıvar alsat ıcın

3.  Alıntı Originally Posted by yuks11 Yazıyı Oku
    selam yakında hareket başlayabilir cok sıktılar hisseyi neden kimse yazmıyor arada sırada yazın ben epey bir miktar topladım ikinin üstünde satış yapmayı düşünüyorum ondan ön ce olmaz yakında bulgaristan haberi düşer artık hareket zamanı
    epey miktar topladığın için baya destekli sallamışsın 3 tl olur felan diye
    biraz pirim yapsın hemen satar kaçarsın o kesin
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. ben beklerim acelem yok 160 üstü alsat yarım yarısıyla artık bunun zamanı geldi 4senedir yatıyor

5. aynı hareketleri orde görmüştüm 180den 12 götürdüler

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

cuma günü hacimli günlük uzun düşeni kırdı ve üzerinde kapadı bu günlerde ya onay arar 1.17 altı olmamalı ya da hiçbir şey olmaz ama ben olumlu gördüm yalnız 27 adet alışlar oldu bakalım en fazla 3-5 gün içinde kendini belli eder
    hareket başlamış

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. tavan yapmalı yoksa yazık olur adıler devre kesici nedemek bırak gitsin güzel hacim yaptı yakında güzel haberler gelecek demekki

8. bugün işlem hacmirekor kırdı ama tavan yapmalı

Sayfa 35/555 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •