Sayfa 387/555 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Uygulama bence mobil acayip vasat. Bi devlete herkes yok şöyle böyle derde bi ziraate bi halk mobile bakın be kardeşim. Haa ben alıştım, elim hızlı ama herkes değil. Visual basic gibi bir hata kodu verir gibi aldın sattın , alamadı menüsi geliyor filan. Aralıkta gelecekti dediler, bakalım ne zaman gelecek?
    2 aydır gelecek diye resmen çocuk kandırıyorlar benim çok ümidim kalmadı açıkcası. bu ayd a çıkmazsa vedalaşırım artık. Çok müşteri kaybediyoruz sırf bu yüzden çok.

Ayrıca firma ile ilgili olumsuz bulduğum diğer bir konu da model portföy yönetimi ve raporlanması. Firmanın analisti para dergisine model portföydeki şirketi yorumluyor hedef fiyatını güncelleyip veriyor ama zahmet edip müşterisine rapor yazmıyor raporu geçtim fiyat bile güncellemiyor, eski kalıyor. Her şey düşük komisyonla işlem değil bu tür şeylere dikkat edilmesi gerekir.

2.  Alıntı Originally Posted by giallorossopera Yazıyı Oku
    Sirketi resmen batirmissiniz, neredeyse yarin taban olur diyeceksiniz.. abartmayin bu kadar.. kisiler gelir gecer sirket hedefleri yolunda yurumeye devam eder.. info icinde cok kaliteli insanlar var
    Bu şirketi bu genel müdür büyütmüştü şimdi onsuz büyümesi, yükselmesi bence çok zor. Çok moralim bozuldu.

3.  Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Bu şirketi bu genel müdür büyütmüştü şimdi onsuz büyümesi, yükselmesi bence çok zor. Çok moralim bozuldu.
    Hocam bence panik yapmayın. Böyle karlı bir şirketin başına, yatırımcı sayısının oldukça fazla arttığı bir dönemde, rasgele birini getirmeyeceklerini düşünüyorum, hayırlısı olsun.

Neden ayrılmış ki mehmet bey daha şurda yılbaşı proramunda diğer şehirlerdeki ınfo kurumlarını gezmekten bahsediyordu.

Kim gelecek acaba?

6. Bugün zaten haberi alanlar son saatte sattı; bu insider olaylar iğrenç hal almaya başladı; hektaş böyle, info böyle; neyse teknik olarak ikili tepe var günlükte ayrıca 6,10 trend desteği; yarın orayı deneyeceğini düşünüyorum. Hayırlısı olsun; şirket son günlerde hem hacim kaybı hem yönetimdeki şeffaf olmayan değişim derken biraz tadını kaybetti. Tez zamanda toparlarlar umarım; aksi taktirde biz satar çıkarız. Tahtacı düşünsün. Şirket sahibi düşünsün.

İş yatırım şant manukyan dersin, hep ordadır. Kemiktir. İşinin piridir.
    Hacimlerde bi tıkanıklık var evet, viop çok pis düştü, genel düşüş oradan kaynaklı. Ama hisse tarafı da artmıyor. Artmalı.
    Yeni sürüm gelmedi. Vallahi bıktırdılar. Adam gibi bişey getirin artık.
    Yeni gelen kötü olacak diye bişey yok. Ama illa bu değişim en azından yarın etki edebilir.

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İş yatırım şant manukyan dersin, hep ordadır. Kemiktir. İşinin piridir.
    Hacimlerde bi tıkanıklık var evet, viop çok pis düştü, genel düşüş oradan kaynaklı. Ama hisse tarafı da artmıyor. Artmalı.
    Yeni sürüm gelmedi. Vallahi bıktırdılar. Adam gibi bişey getirin artık.
    Yeni gelen kötü olacak diye bişey yok. Ama illa bu değişim en azından yarın etki edebilir.
    Valla sevgili dostum; info aracı kurum olduğunu sadece müşterilerine değil ortaklarınada hatırlatmalı. Şeffaflık lazım; ayrıca şirketin bu handikapları çabuk atlatacağını düşünüyorum; bugün son saatlere kadar tahtayı takip ettim satmak için; satamadım tamahkarlık ettim.

Her şeyin hayırlısı.

Saygılar.

Sayfa 387/555 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •