Sayfa 444/555 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Yine saat 4 , meşhur oldu bunun 4 hareketleri bakalım kutudan ne çıkacak

2.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Dün ve bugün tahtayı seyredenler hak verecektir ki, bu hisse benim gözümde yatırım hissesi değil spek hissesi dir... Ytd büyük spekülasyon var
    Eee yani abi? 8.5 beklerken 6.5 olduk

3.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Eee yani abi? 8.5 beklerken 6.5 olduk
    Ben gecen ki 7. 32 de yarısını vermiştim... Dünde anladım aslında 7.31 kademesinde satışa yüklenen lotlardan... Verecektim ama vazgeçtim... Dün bilanço haberi alanlar 7.31 7.25 aralığında boşalttıklarını bugün 7 altında yerine koydular) aslına bakarsan bende 7.32 den sattıklarımı bugün yerine koydum...info ile garanti nin alsatlarını takip eden bu tahtada çok kazanır... Ytd ben ana tahtamda
    Bank of la savaştayım 2 haftadır çok bakamıyorum ama kısaca gördüklerim bu... Trade eden kazanır info da.. Ytd

4. Gediğinde bilanço açıklandı aracı kurumlar içinde bankalar hariç en düşük genel yönetim gider oranı bizde ama ne yazar bugün pisi pisine dayak yedik ,

5.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Dostum atıfta bulunmuşsun galiba , niyetim sürtüşmek değil, fakat yazdıkların somutluktan ziyade soyutluğa dönmeye başladı , yazdıkların önemli , şeffaflık , güvenirlik belkide en önemli şeyler borsa için fakat , bunlar bistteki hangi hissede veya tahtasında var , veya hangi ülke borsasında var , ben bunlar yüzünden spk nın sosyal hesaplarınada çok yazdım , bu kısım ok fakat diğer kısımlar fazla tepkili veya niyetli , önceki sayfada monarozada yazmış anlatmış , bu şirketlerde genel yönetim giderlerini % 10-20 de tutamazsın yok böyle bir sistem , bu şirket büyüdükçe bu gider grubuda büyür artar , ayrıca bu şirket 1 yılda tesis yani ofis anlamında % 100 büyüdü , bunu anlamanın neyi zor , ayrıca çok iyi bir bilanço bekliyordun niye bilanço arefesinde sattın , gerçi beklediğin rakam benle aynı , bende senin yaptığın eleştirileri yapmıştım zamanında giderler ile ilgili ha sene sonu prim vb den dolayı biraz fazla geldi ücretler ama tolerans sınırı içinde , Bu tek seferlik bir gider çok büyük ihtimalle , rasyoları çok iyi bilançonun hacim , viop komisyon faiz gelirleri çok iyi , sadece viop komisyon oranı artışından 2021 min 10 milyon ilave kar gelecek , Bedelli gelir anlamında 2021 ilk çeyrekte tam yasıyacak 2020 son çeyrek yansımadı gibi oldu zamandan dolayı ,
    Tahtadadaki aleni insideri okuduğumun için sattım; çünkü Bu adamlar bilançonun haberini senden benden önce aldıkları için satıyorlardı.

Gyg mevcut fiyata göre hala fazla. Mevcut piyasa fiyatından bahsediyorum.

Komisyon gelirleri açısından muazzam bir rekabet var;Piyasanın üçte biri fiyatına aracılık yapıyor Buna rağmen Osmanlı menkul pazarda 2021’de daha hızlı büyüyor.

Vel hasıl kelam ben sattım gitti; teknik olarak beklediğim yerler var; gelirse alırım

Hepsi bu kadar.

6.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Tahtadadaki aleni insideri okuduğumun için sattım; çünkü Bu adamlar bilançonun haberini senden benden önce aldıkları için satıyorlardı.

Gyg mevcut fiyata göre hala fazla. Mevcut piyasa fiyatından bahsediyorum.

Komisyon gelirleri açısından muazzam bir rekabet var;Piyasanın üçte biri fiyatına aracılık yapıyor Buna rağmen Osmanlı menkul pazarda 2021’de daha hızlı büyüyor.

Vel hasıl kelam ben sattım gitti; teknik olarak beklediğim yerler var; gelirse alırım

Hepsi bu kadar.
    Bol kazanç o zaman sana

7. Daldan dala pek gitmiyorum bir hisseyi aldığım zaman en az 6 ay kalıyorum bu infoyu ilk kasimda aldığım da 10 binde 1.5 komisyonu duyunca vakifyatirima yazdım bir kaç kere binde 1 in altına vermediler ısrar ettim sadece 1 ay tek kademe canlı ekran oda 1 aylık verdiler aracı kurumlar a ilgi artarak devam edeceğini tahmin ediyorum son yilda yeni gelen kynin haberi dahi yoktur komisyon durumundan

8.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Ben gecen ki 7. 32 de yarısını vermiştim... Dünde anladım aslında 7.31 kademesinde satışa yüklenen lotlardan... Verecektim ama vazgeçtim... Dün bilanço haberi alanlar 7.31 7.25 aralığında boşalttıklarını bugün 7 altında yerine koydular) aslına bakarsan bende 7.32 den sattıklarımı bugün yerine koydum...info ile garanti nin alsatlarını takip eden bu tahtada çok kazanır... Ytd ben ana tahtamda
    Bank of la savaştayım 2 haftadır çok bakamıyorum ama kısaca gördüklerim bu... Trade eden kazanır info da.. Ytd
    Eyvallah abi.. Bana da öyle geliyor ki bu hisse ismen gibi formasyon hedefi direkt gitmiyor.. Sırf formasyon hedefi var diye milleti toplayıp garip indi-çıktı yada yatay yapıyor.. Ara duraklardan birinden hemen dönüyor ciddi prim yapmadan.. Bende bir çok kez trade etmek istedim ama brütten ötürü pek çıkmak istemedim, bende çok nakitte yok hepsiyle buradayım zaten.. Neyse bizde oyunu kurallarına göre oynamaya çalışalım.. Selamlar, sevgiler abi

Sayfa 444/555 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •