Sayfa 502/555 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Spk güven vermiyor , borsa güven vermiyor , aracı kurumlar sahtekar çıktı , tabiri caizse boku çıktı borsanın ,

2. Şu anki duruma göre komisyon gelirleri sabit giderleri başabaş şirketin karı faizden gelecek 3.çeyrek hacimler daha da düşecek olursa çok kötü

3. Anlaşılan hisseler nnf fondan ideasa geçiyor , al gülüm ver gülüm yani ,

4. ibagitr yapıcı bilgilendirici bir tane mesajın yok şu forumda. İşler iyiyse yağlayıp ballıyorsun kötüyse yerin dibine sokuyorsun. Şu forumda kirlilikten başka bir şey değilsin boş kalabalık yapıyorsun. Yorum yapacaksan doğru düzgün laflarını verilere dayandırarak insanlara bir şeyler katacak yorumlar yap burası senin ağlayınca gelip yazdığın günlüğün değil.

5.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    ibagitr yapıcı bilgilendirici bir tane mesajın yok şu forumda. İşler iyiyse yağlayıp ballıyorsun kötüyse yerin dibine sokuyorsun. Şu forumda kirlilikten başka bir şey değilsin boş kalabalık yapıyorsun. Yorum yapacaksan doğru düzgün laflarını verilere dayandırarak insanlara bir şeyler katacak yorumlar yap burası senin ağlayınca gelip yazdığın günlüğün değil.
    Qie nin yamağı , beynin yeterli değilse ben ne yapayım , hayırdır forum ağasımısın sen işine geliyorsa dikkate al gelmiyorsa pas geçersin yazmak için izin mi isteyecez senden , hissede kan ağlıyorsun diye başkalarına kusma , bak işine adamın asabını bozma ,

6. Hissedede kan ağlamıyorum çok çok iyi bir karım var bunuda sibele yedirmedim ,

7.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    ibagitr yapıcı bilgilendirici bir tane mesajın yok şu forumda. İşler iyiyse yağlayıp ballıyorsun kötüyse yerin dibine sokuyorsun. Şu forumda kirlilikten başka bir şey değilsin boş kalabalık yapıyorsun. Yorum yapacaksan doğru düzgün laflarını verilere dayandırarak insanlara bir şeyler katacak yorumlar yap burası senin ağlayınca gelip yazdığın günlüğün değil.
    Çok çok önce yazdıklarıma bak , bu forumda bile çok kişiden teşekkür aldım özelden hissede para kazandıkları için yorumlarımdan , dün överim bugün söverim sizene lan , birde bu türler türedi , zararın büyükse git şirketi ara sağa sola sarma , beter olursun

8. Tahtacı 2.çeyrek karı böyle fiyatladı ise 3.çeyrek vay vay vay , bu sefer halka arzda çok düşük yandı keten helva ,

Sayfa 502/555 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •